LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » 5 Lat ze S.W.A.T. - zadanie numer 2

5 Lat ze S.W.A.T. - zadanie numer 2


Zapraszamy do zapoznania się z krótką historyjką z roku 2008 z życia S.W.A.T. oraz do zabawy i udziału w pierwszym konkursie w 2012 roku. W tym tygodniu do wygrania m.in. miecz świetlny Dartha Vadera z serii ultimate FX.

Rys historyczny (262)

Rok 2008 był pasmem upadków i wzlotów. Dwoje założycieli S.W.A.T. odeszło z organizacji, od różnych organizacji oraz firm dowiadywaliśmy się, że S.W.A.T. już nie istnieje, dużo plotek i nieprawdziwych informacji przekazywanych fanom przez osoby, które nie miały pojęcia co tak naprawdę się dzieje. W tym samym czasie, kiedy „trolle” chodziły i plotkowały pozostałe osoby ciężko pracowały nad planami rozwoju organizacji. Efektem tych prac była największa do tej pory akcja promocyjna Star Wars w Polsce zorganizowana przez firmy Hasbro Polska oraz Lego Polska, a zrealizowana przez S.W.A.T. oraz przez polski oddział Legionu 501. Tak, „Szkolenia Padawanów” to autorski pomysł S.W.A.T. i jest on wzorowany na amerykańskiej „Jedi Academy”. 

Fundacja Spełnionych Marzeń obdarzyła nas olbrzymim zaufaniem i dzięki niej mogliśmy odwiedzić m.in. Dzieci na oddziale onkologicznym w Szpitalu Dziecięcym przy ul. Litewskiej w Warszawie, wziąć udział w niezwykłych zawodach sportowych, czyli Onko-Olimpiadzie 2008 oraz wielokrotnie wyjechać do dzieci na turnusy do Domu Spełnionych Marzeń. W 2008 roku odwiedziliśmy również dzieci podczas wieczoru Wigilijnego w Józefowie, gdzie zostaliśmy zaproszeni przez tamtejszą Parafię. 

Prezent od jednej ze stacji TV - grudzień 2008

W roku 2008 odbyła się również pierwsza w Polsce prawdziwie interaktywna premiera nowego filmu ze świata Star Wars, czyli Gwiezdne wojny: Wojny klonów. Przez cały weekend wspólnie z naszymi współpracownikami oraz kolegami z raczkującego jeszcze wtedy portalu Star Wars Extreme przeprowadziliśmy pokazy oraz zabawy dla Dzieci i młodzieży. Był to jeden z niewielu przypadków kiedy dyrekcja Kina wyraziła zgodę na nieemitowanie reklam przed seansem filmu, właśnie ze względu na prowadzone atrakcje!

Kolejna informacji z życia S.W.A.T., tym razem z roku 2009 już za tydzień.

Z informacją z poprzedniego tygodnia możesz zapoznać się klikając na ten link - 5 lat ze SWAT - tydzień 1.

Zadanie numer 2 oraz zasady konkursu znajdują się w dziale "konkursy" - kliknij na łącze.

Każdy tydzień to nowe nagrody ufundowane przez firmy Hasbro Polska, Lego Polska, LICOMP, Electronic Arts, Galapagos oraz Imperial Entertainment.

Wszelkie pytania dotyczące konkursu prosimy wysyłać na adres email konkurs@swat.org.pl w tytule prosimy napisać "pytanie do konkursu"

Nagrodami w drugim tygodniu są do wyboru:

Miecz świetlny Dartha Vadera z serii ultimate FX

Zestaw klocków LEGO Star Wars 8014,

Statek kosmiczny – myśliwiec Anakina Skywalkera,

Pojazd – czołg droidów ATT,

Dwa zestawy mini figurek Star Wars (2x4 figurki),

Dwa breloczki Lego Star Wars (szturmowiec albo Darth Vader)

Nagrody tygodnia ufundowały firmy: Hasbro Polska oraz Lego Polska.

Powodzenia i Niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2012