LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Rozpoczynamy konkurs - 5 Lat ze S.W.A.T. - zadanie numer 1

Rozpoczynamy konkurs - 5 Lat ze S.W.A.T. - zadanie numer 1


Zapraszamy do zapoznania się z krótką historyjką z roku 2007 z życia S.W.A.T. oraz do zabawy i udziału w pierwszym konkursie w 2012 roku. W tym tygodniu do wygrania m.in. gra The Old Republic.

Rys historyczny (112).

S.W.A.T., czyli Star Wars Artistic Team został zarejestrowany 19 stycznia 2007 roku w Warszawie. Założycielami S.W.A.T. były trzy osoby Zuzanna, Łukasz i Paweł. Motorem napędowym i głównym pomysłodawcą założenia Stowarzyszenia był Paweł. Jednak to wspólna ciężka praca samozaparcie, chęć niesienia pomocy oraz stworzenia i udostępnienia wszystkim za darmo świata Gwiezdnych wojen, w zupełnie nowej nie spotykanej w Polsce jakości doprowadziła do tego czym Star Wars Artistic Team jest obecnie.

Nazwa Star Wars Artistic Team narodziła się podczas dyskusji, która miała miejsce w samochodzie, w drodze pomiędzy Trójmiastem i Bydgoszczą . Po prawdziwej burzy mózgów oraz licznych dziwnych nazwach padła ta która spodobała nam się najbardziej i w pełni oddaje to do czego S.W.A.T. został powołany.

Różne propozycje logo.

Za wikipedią : SWAT (Special Weapons and Tactics, pol. Specjalne Wyposażenie i Taktyka, czytaj słot) - wyspecjalizowana jednostka policji, działająca w obrębie ważniejszych departamentów policji amerykańskiej. Stworzona do przeprowadzania działań o wysokim poziomie niebezpieczeństwa. Tworzą ją doskonale wyszkoleni funkcjonariusze, którzy przygotowani są na sytuacje wymagające szybkiej, skoordynowanej i profesjonalnie przygotowanej akcji. Wyposażeni są w wyspecjalizowaną broń i ekwipunek, dostosowaną do działań, które przeprowadzają. 

W naszym przypadku powyższy tekst brzmiałby następująco:

SWAT (Star Wars Artistic Team, pol. Zespół Artystyczny Gwiezdnych wojen J ) – wyspecjalizowany zespół ludzi, realizujący bezpłatne akcje na rzecz Dzieci oraz współpracujący z placówkami pożytku publicznego na terytorium Polski. Stworzony na potrzeby realizacji działań na wysokim poziomie niebezpieczeństwa wspólnie ze Stowarzyszeniami, Fundacjami oraz Hospicjami działającymi na rzecz chorych Dzieci. Członkowie S.W.A.T., to wolontariusze doskonale realizujący powierzone zadania. Podczas akcji korzystają z profesjonalnego sprzętu, tj. stroje, nagłośnienie, oraz akcesoria wiernie oddając klimat filmów z cyklu Gwiezdne wojny. Jako jedni z nielicznych wykorzystują w swojej pracy własnoręcznie zrobiony sprzęt hi-tech, taki jak droidy astromechaniczne. Każde zadanie traktowane jest przez nich jako jedyne i wyjątkowe w swoim rodzaju, dlatego są jednymi z najlepszych w tym co robią :-) .

Podsumowując, rewolucja w polskim świecie Gwiezdnych wojen rozpoczęła się w dniu narodzin Star Wars Artistic Team i trwa do dziś.

Kolejna informacja o historii S.W.A.T. z roku 2008 już za tydzień.

Zadanie numer 1 oraz zasady konkursu znajdują się w dziale "konkursy" - kliknij na łącze.

Każdy tydzień to nowe nagrody ufundowane przez firmy Hasbro Polska, Lego Polska, LICOMP, Electronic Arts, Galapagos oraz Imperial Entertainment.

Wszelkie pytania dotyczące konkursu prosimy wysyłać na adres email konkurs@swat.org.pl w tytule prosimy napisać "pytanie do konkursu"

Nagrodami w pierwszym tygodniu są do wyboru:

Kod do pełnej wersji gry mmo na komputer PC wraz z 30 dniową subskrypcją – Star Wars The Old Republic – gra od 16 lat.

Gra na komputery PC – Knights of The Old Republic część I albo II – gra od 12 lat.

Gra na komputery PC – The Force Unleashed część I albo II – gra od 16 lat.

Jedna z trzech koszulek z motywami Star Wars rozmiar dla dorosłych „L”.

Nagrody tygodnia ufundowały firmy: Electronic Arts Polska oraz LICOMP EMPIK MULTIMEDIA.

Powodzenia i Niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2012