LOKALIZACJA » Strona główna » KANTYNA S.W.A.T

KANTYNA S.W.A.T

 

KOLEJNE SPOTKANIE - ŚWIATOWY DZIEŃ STAR WARS - ODBĘDZIE SIĘ 4 MAJA 2019.

Kantyna S.W.A.T. to podróż do świata Gwiezdnych wojen dla każdego, kto choć na chwilkę z nim się zetknął. Każde spotkanie jest inne i wyjątkowe.

Podczas spotkań towarzyszą nam różne postacie z gwiezdnej sagi.

To jedyne miejsce na mapie Warszawy (Polski?), gdzie mali i duzi fani gwiezdnych wojen mogą wspólnie realizować swoje zainteresowania.

Dla każdego coś miłego.

 

PROPONOWANE PUNKTY PROGRAMU I ATRAKCJE:

- FILMY,

- ZABAWKI,

- GRY PLANSZOWE,

- GRY ELEKTRONICZNE,

- WYPOŻYCZALNIA HEŁMÓW, BLASTERÓW, MIECZY ŚWIETLNYCH - tylko pod opieką osób dorosłych,

- KLOCKI LEGO,

- NOWOŚCI ZE ŚWIATA STAR WARS I STAR WARS WOJNY KLONÓW, MANDALORIANIE,

- TURNIEJE WIEDZY KOLEKCJONERZY,  JEDEN Z DZIESIĘCIU, STARMILIADA

 

Jeżeli chcesz podzielić się swoją pasją z pozostałymi uczestnikami Kantyny SWAT, to koniecznie zgłoś się do nas i krótko napisz o czym chcesz opowiedzieć lub co zaprezentować (ciekawostki ze świata Star Wars, które są znane tylko Tobie lub niewielkiej grupie osób?).

Zgłoszenia z pomysłami do realizacji prosimy przesyłać na adres poczty elektronicznej: kantyna@swat.org.pl w tytule prosimy napisać – „pomysł do realizacji w kantynie”. Przypominamy, że swoje prezentacje i pomysły prezentujecie w godzinach 14:00-16:00 chyba, że ustalimy to inaczej :-).

Zapraszamy do Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego, ul. Czarnieckiego 51 w Warszawie - 5 minut drogi od stacji metra Plac Wilsona.

Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego znajduje się w Parku Żeromskiego do którego możecie się dostać, tak od strony Placu Wilsona jak i od ul. Czarneckiego.


Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2019