LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Wyniki XX Finału WOŚP - Bijemy Rekordy!

Wyniki XX Finału WOŚP - Bijemy Rekordy!

Pobiliśmy nasz zeszłoroczny rekord kwesty na rzecz Dzieci podczas XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki Waszej hojności, naszej ciężkiej pracy udało nam się zebrać do puszek ponad jedenaście tysięcy złotych.

Jest to prawdziwy rekord, biorąc pod uwagę, że puszki miało 5 osób plus R2-D2, zebraliśmy 22% całej sumy zebranej przez sztab Uniwersytetu Warszawskiego!

Jak już z pewnością wiecie, bo co roku powtarzamy to jak mantrę, Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest jedynym dniem w roku kiedy jesteśmy nastawieniu na zbieranie pieniędzy i staramy się ich zebrać jak najwięcej do puszek. Ten cel osiągamy tylko i wyłącznie dzięki Waszej hojności, bo bez Was S.W.A.T. by nie istniał. Dziękujemy!

 

R2-D2 i imperialny zwiadowca zebrali  do wspólnych puszek 5127,23 zł, na kolejnym miejscu był szturmowiec z kwotą 2300,99 zł, imperialny gwardzista 1542,98 zł, Darth Maul 1429,97 zł i Darth Nihilus 1207,06 zł.

W sumie postacie z sagi zebrały do puszek astronomiczną kwotę 11 608, 53 zł.

 

Gratulujemy wszystkim kwestującym, a w szczególności osobom, które pomagały postaciom z sagi w przyklejaniu serduszek.

Podczas WOŚP nasza grupa liczyła ponad  14 osób plus astrodroid R2-D2. Dodatkowo tego dnia mogliście spotkać takie postaci z sagi jak Darth Vader, Luke Skywalker, Asajj Ventress, Padme Amidalę oraz grupę młodych padawanów.

 

Pragniemy również podziękować Kindze, Izie, Bartkowi, Piotrowi z synem, Adamowi oraz Radkowi za ich wytrwałość i pomoc podczas XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dziękujemy i Niech Moc będzie z Wami!


 

S.W.A.T. 2012