LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Wielkie budowanie w Kantynie SWAT - Zapraszamy

Wielkie budowanie w Kantynie SWAT - Zapraszamy


W najbliższą sobotę 27 października w godzinach 12:00-16:00 odbędzie się niezwykłe spotkanie w Kantynie SWAT. Po raz pierwszy przez całe spotkanie będziemy bawili się klockami LEGO oraz budowali wielką figurę Lorda Vadera! Kolejną niespodzianką jest powrót niezwykłego i jedynego w swoim rodzaju kosmicznego turnieju wiedzy o Gwiezdnych wojnach, czyli KOLEKCJONERZY ponownie w Kantynie SWAT!

Kantyna SWAT to jedyne w swoim rodzaju miejsce spotkań młodych fanów Gwiezdnych Wojen. To właśnie tutaj możecie wziąć udział w całym wachlarzu atrakcji rodem z odległej galaktyki. Zabawki, czyli modele pojazdów, klocki i gadżety, konkursy, gry planszowe oraz video o tematyce galaktycznej oraz unikalne atrakcje!

Jest to jedyna i niepowtarzalna okazja, by na kilka godzin przenieść się w świat najsłynniejszej Sagi na świecie, m.in. zapisując swoje imię w annałach biblioteki Jedi, biorąc udział w konkursie wiedzy „Kolekcjonerzy”. Dziesięć pytań i dwa koła ratunkowe. Brzmi znajomo? :-)

Każda Kantyna SWAT różni się od poprzedniej. Za każdym razem odwiedza nas inna postać z filmu. Organizowane są spotkania z aktorami i innymi osobami odpowiedzialnymi za realizację polskiej wersji językowej Gwiezdnych Wojen oraz serialu Wojny Klonów, a także niezwykłe atrakcje.

Właśnie taką atrakcją podczas październikowego spotkania, będzie budowa Wielkiej Figury Lorda Vadera z klocków LEGO. 26400 elementów, 2,30m wysokości i ok. 200kg wagi. Jest to świetna zabawa dla wszystkich fanów, bez względu na wiek! Wszystko to dzięki uprzejmości firmy LEGO POLSKA oraz stowarzyszeniu Star Wars Artistic Team.

Warto podkreślić, że spotkania w Kantynie SWAT są bezpłatne i otwarte dla każdego. Zapraszamy na trzecie piętro warszawskiego salonu Traffic Club w sobotę 27 października 2012 w godz. 12:00-16:00.

Niech Moc będzie z Wami!

© 2012 Star Wars Artistic Team. Star Wars and Clone Wars are © 2012 Lucasfilm Ltd. & TM. All rights reserved. LEGO and the LEGO logo are trademarks of the LEGO Group. © 2012 The LEGO Group.

 

S.W.A.T. 2012