LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Świąteczne spotkanie w Kantynie SWAT

Świąteczne spotkanie w Kantynie SWAT


W sobotę 17 grudnia w godzinach 12:00-16:00 odbędzie się ostatnie już w tym roku spotkanie z Gwiezdnymi wojnami w Kantynie SWAT. Będzie jednak ono pod paroma względami wyjątkowe.

Niestety na tej kantynie R2-D2 się nie pojawi gdyż wypełnia bardzo ważną misję na terenie Warszawy lecz w zamian tego pojawią się postacie z Gwiezdnych Wojen, a wśród nich groźny Darth Maul. Dodatkowo w trakcie spotkania uruchomimy uzupełniającą rekrutację do Klubu SWAT, o czym pisaliśmy w tym miejscu.

 Atrakcje realizowane na grudniowym spotkaniu: 

- Sektor Budowniczych – zabawy klockami LEGO i nie tylko
- Sektor z zabawkami – wielkie statki kosmiczne do waszej dyspozycji
- Sektor droidów –roboty i droidy do nauki i zabawy
- Sektor gier – gry planszowe i elektroniczne
- Sektor artystyczny – kredki, kolorowanki, plastelina… 

12.00 – Rozpoczęcie kantyny

13.00 – Turniej Star Wars Racer (zapisy do 12:45)

14.00 – Konkurs wiedzy

15.00 – Konkurs strojów

15.20 –  Prezentacja prac naszych malarzy i plastyków z sektora artystycznego.

15.30 – Pokaz walki na miecze świetlne

16.00 – Zakończenie kantyny

 Wszystkie nasze spotkania są bezpłatne oraz są realizowane charytatywnie przez członków S.W.A.T. oraz osoby, które nam bezinteresownie pomagają.

Wszelka pomoc mile widziana. Osoby chętne do pomocy prosimy o zgłoszenie się do osób przy scenie obok banera „Rekrutacja”.

Podczas spotkań istnieje możliwość nieodpłatnego wypożyczenia akcesoriów dla młodych padawanów oraz żołnierzy – hełmy, miecze, blastery itp. W celu wypożyczenia rzeczy, należy podejść do osoby siedzącej przy banerze „Rekrutacja”, wpisać się na listę i pobrać rzecz dla młodego padawana lub żołnierza. Wszystkie rzeczy należy zwrócić w dniu wypożyczenia do godziny 15:30.

Przypominamy, że podczas spoktania prowadzonę będą dodatkowe zapisy do Klubu SWAT! Czekamy na wszystkich młodych fanów Gwiezdnych Wojen, którzy chcą stać się członkami tego jedynego w swoim rodzaju fanklubu.

Przypominamy, że spotkania odbywają się w godzinach 12:00-16:00 na trzecim piętrze salonu prasowego Traffic Club mieszczącego się w Warszawie przy ulicy Brackiej 25.

Do zobaczenia i niech Moc będzie z Wami!

 

 

S.W.A.T. 2011