LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Dodatkowa rekrutacja do Klubu SWAT!

Dodatkowa rekrutacja do Klubu SWAT!

Zachęcamy wszystkich młodych fanów Gwiezdnych Wojen do wstąpienia do Klubu SWAT.

Podczas najbliższej Kantyny SWAT odbędą się dodatkowe zapisy dla dzieci, które chcą wziąć udział w spotkaniach Klubu SWAT i razem zdobywać gwiezdno-wojenne Sprawności, czyli wykazywać się wyobraźnią i współpracą z innymi oraz wspólnie odkrywać swoje pasje. Spotkania KlubuSWAT są zupełnie bezpłatne.

Osoby, które nie mogą pojawić się na Kantynie, a chciałyby zapisać swoje dziecko do KlubuSWAT mogą wysłać wiadomość na adres info@swat.org.pl z informacją o imieniu, nazwisko i wieku dziecka. Pierwszeństwo mają jednak osoby zapisane podczas Kantyny.

Liczba miejsc jest ograniczona ze względu na uzupełnianie listy na miejsca nieaktywnych dzieci. Kolejni członkowie będą przyjmowani wg kolejności zapisów (dzieci w wieku 8-12 lat mają pierwszeństwo) aż do wypełnienia limitu członków.

 

Klub SWAT to jedyny w swoim rodzaju fanklub Gwiezdnych wojen dla dzieci. Spotkania odbywają się raz w miesiącu, przed Kantyną SWAT (ostateczna godzina rozpoczęcia zostanie podana po opublikowaniu listy członków) i opierają się na realizowaniu tematycznych zadań w celu zdobycia „Sprawności”. Każda zdobywana Sprawność stanowi oddzielny „order” i składają się na nią zadania realizowanie podczas trzech spotkań. By ją zdobyć wymagany jest aktywny udział w minimum 2 z 3 spotkań.

Sprawność jest odznaczeniem, które dziecko otrzymuje do rąk własnych, a także odznaczeniem graficznym na stronie internetowej przy profilu dziecka. Sprawności będą zdobywane w grupach, które będą się zmieniać co trzecie spotkanie, czyli co sprawność.

Poza sprawnościami, czyli odznaczeniami,  każdy uczestnik będzie zdobywał punkty na swoje indywidualne konto poprzez realizowanie zadań podczas spotkania (drużynowo) i prace domowe dla chętnych (indywidualnie). Trójka najlepszych w przyszłości będzie mogła wymienić swoje punkty na nagrody rzeczowe – po zakończeniu cyklu sprawności – w czerwcu.

Kantyna SWAT jak i Klub SWAT to przede wszystkim zabawa. Jednakże Sprawności mają zmienić tę zabawę w Gwiezdne Wojny w zabawę poprzez poznanie i naukę. Planujemy dać uczestnikom szansę kreatywnego myślenia, analizowania problemów oraz współpracy w zespole. Chcemy, żeby każdy miał szansę by pokazać i rozwinąć swój talent. Każde dziecko będzie miało oczywiście okazję by poznać nowych znajomych i zintegrować się w grupie.

Spotkania przeznaczone będą dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat. Jeżeli liczba chętnych w tym wieku będzie niska, to rozszerzymy powyższy przedział wiekowy. Proszę także pamiętać, że członkowie stowarzyszenia SWAT nie mogą wziąć odpowiedzialności za Państwa pociechy, w związku z czym zajęcia w ramach Klubu SWAT muszą odbywać się w obecności rodziców.

Obecna lista członków jest opublikowana na naszej stronie. Jak już wspomnieliśmy w związku z nieaktywnością części wpisanych na listę dzieci uruchamiamy dodatkową rekrutację dla wszystkich chętnych. Przypominamy, że zapisy prowadzone są podczas grudniowego spotkania w Kantynie SWAT, o którym napiszemy już niebawem.

 

Do zobaczenia i niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2011