LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » SWAT nomiowany w konkursie S3KTOR 2012

SWAT nomiowany w konkursie S3KTOR 2012


Niezmiernie miło nam jest poinformować, że SWATzostał nominowany do nagrody głównej w konkursie na najlepszą inicjatywę pozarządową roku 2012 S3KTOR 2012!

Stowarzyszenie Star Wars Artistic Team zostało zgłoszone do konkursu wraz z inicjatywą Kantyna SWAT w kategorii KULTURA i spośród wszystkich zgłoszonych w tej kategorii inicjatyw Kantyna SWAT, wraz z dwoma innymi inicjatywami, nominowana została do nagrody głównej w swojej kategorii.

W dniu 19 czerwca 2013 roku odbyła się gala finałowa konkursu S3KTOR 2012, której specjalnym gościem był nasz jedyny w swoim rodzaju droid astromechaniczny R2-D2. Podczas swojego niezapowiedzianego wystąpienia R2 nie tylko zabawiał publiczność, ale również wręczył Nagrodę Mieszkańców, której laureatem została inicjatywa Saski 2018.

Listę inicjatyw nominowanych we wszystkich kategoriach znajdziecie w tym miejscu.

Laureatem kategorii KULTURA została Smykofonia – cykl koncertów oraz akcja animacja i badawcza Śpiewaj mi mamo dla melomaluszków 0-6 lat i ich rodzin. Serdecznie gratulujemy!

Mimo że w ostatecznym rozrachunku Kantyna SWAT nie zdobyła nagrody głównej, to sama nominacja w kategorii KULTURA jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i znakiem dla nas, że nasza Kantyna została zauważona. Tym bardziej jest to dla nas motywacja, by w kolejnym roku szkolnym (2013/2014) jeszcze bardziej się rozwinąć i wspólnie z Wami kreaować najlepsze spotkania dla młodych fanów Gwiezdnych Wojen w galaktyce :)

Do zobaczenia i niech moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2013