LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » SWAT N.E.W.S. 2019 - pierwszy stream za nami!

SWAT N.E.W.S. 2019 - pierwszy stream za nami!


Podczas Star Wars Day ruszyliśmy z nowym/starym projektem SWAT N.E.W.S.

Część z was być może pamięta jeszcze zamierzchłe czas, czyli rok 2010 kiedy po raz pierwszy światło dzienne ujrzał nasz program o Star Wars, czyli SWAT N.E.W.S.. Od tego czasu upłynęło już bardzo dużo czasu i dzięki nowej sile próbujemy reaktywować ten projekt.

Jednak za nim to nastąpi po raz pierwszy ekipa SWAT N.E.W.S. przeprowadziła pionierskie wyzwanie, czyli stream na żywo ze Star Wars Day 2019 który odbył się 4 maja 2019. Nad jakością musimy jeszcze popracować, ale pierwszy krok zrobiony :-). Bardzo dziękujemy Robertowi Kucharskiemu za pomoc oraz włożnienie ogromu pracy w przygotowania i realizację. Zapis ze streamu możecie obejrzeć na facebooku na fanpage SWAT N.E.W.S. o którym poniżej. 

Informacje dotyczące SWAT N.E.W.S. będziemy publikowali na naszej stronie internetowej oraz na nowym fanpage na facebooku – https://www.facebook.com/Star-Wars-Artistic-Team-Na-żywo-1561859203949911/

Pierwszy odcinek SWAT N.E.W.S. zaprezentujemy podczas pierwszego spotkania w Kantynie SWAT w nowym roku szkolnym 2019/2020 czyli 14 września.

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2019