LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Styczniowe nowości dla fanów Star Wars w Polsce

Styczniowe nowości dla fanów Star Wars w Polsce


Zapraszamy do nowego działu na stronie SWAT, czyli nowości Star Wars z naszego podwórka.

Na początku wyjaśnienie. Nie zamierzamy na naszej stronie prowadzić recenzji produktów Star Wars, chociaż tego nie wykluczamy. Jednak główną przyczyną dla której chcemy podjąć się informowania o nowościach na naszym krajowym rynku, czyli w Polsce jest brak takiej informacji w jednym miejscu stworzonym dla małych i dużych fanów Star Wars. Zobaczymy co z tego wyjdzie, jednak jesteśmy dobrej myśli :-). Moc jest z Nami! ;-)

Zamieszczene u Nas informacje pochodzą od Polskich licencjobiorców oraz dystrybutorów marki Star Wars, Star Wars Rebelianci oraz innych marek związanych z Gwiezndymi wojnami (Star Wars).

W styczniu czekają już na nas dwie nowości wydawnicze.

Pierwszą z nich jest kolekcja naklejek Star Wars Rebelianci. Ponad 200 różnych naklejek z serialu Star Wars Rebelianci, dzięki którym możecie tworzyć własne historie oraz uzupełnić specjalny album z naklejkami. Z pewnością ciekawostką jest fakt, że dystrybutor przygotował dla fanów konkurs z super nagrodami Star Wars. Więcej informacji znajdziecie klikając na poniższe zdjęcie.

Kolejną styczniową nowością jest pierwszy w całości po Polsku magazyn Star Wars Rebelianci. Jest to miesięcznik z niezwykłą i bogatą zawartością dla młodych fanów Star Wars. Do pierwszego zeszytu został dołączony album do którego możemy wkleić wspomniane wyżej naklejki kolekcjonerskie. Więcej informacji znajdziecie klikając na poniższy obrazek.

Kolejne informacje o nowościach na Polskim rynku już niebawem.

 

S.W.A.T. 2015