LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Star Wars: Rebelianci - poznajmy Choppera

Star Wars: Rebelianci - poznajmy Choppera


W końcu udało nam się dotrzeć do tajnych informacji związanych z Chopperem, czyli nowym droidem w świecie Star Wars. Więcej informacji w dalszej części wiadomości.

Poniżej informacja jaką otrzymaliśmy od naszych szpiegów :-).

"Nadchodzi kolejny, niedościgniony robot z odległej galaktyki! Świat ujrzał Choppera – zadziornego droida, który odegra znaczącą rolę w długo oczekiwanym serialu Star Wars: Rebelianci  i wkrótce zajmie miejsce w kultowej mitologii gwiezdnej sagi.

W świecie Gwiezdnych wojen droidy ochoczo pomagają swoim ludzkim właścicielom, gorliwie wypełniając polecenia, a czasami nawet poświęcając „życie”, by ratować innych. Ale… czy to prawda?

Nie do końca. Przedstawiamy Choppera - leniwego, trochę dziwacznego (ale ostatecznie poczciwego) astromechanicznego droida - bohatera produkcji Star Wars: Rebelianci. „Jeśli Artoo, czyli R2-D2, byłby psem, to Choppera można by porównać do kota” – mówi Dave Filoni, kierownik produkcji nowej serii. Chopper to niezbędny członek załogi Ducha - statku kosmicznego Rebeliantów. Do jego zadań należy m.in. zapewnienie dobrego stanu technicznego i stałej gotowości statku. W rzeczywistości – dzięki wielu unikatowym udoskonaleniom i zastosowanym rozwiązaniom, żadna inna istota pozaziemska, człowiek czy droid nie byłyby w stanie wykonywać tej odpowiedzialnej pracy tak dobrze jak Chopper.

Chopper (model C1-10P) nawiązuje do wczesnych projektów R2-D2 autorstwa Ralpha McQuarrie’a, co widać szczególnie w ruchomych ramionach, umieszczonych przy samej głowie maszyny. Ponieważ akcja serialu Star Wars: Rebelianci rozgrywa się cztery lata wcześniej niż wydarzenia
z części czwartej (Gwiezdne wojny: Nowa nadzieja), wygląd retro Choppera przypomina droidy z klasycznej trylogii."

I jeszcze film z polskimi napisami.

Kolejne informacje już wkrótce.

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2014