LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Star Wars Celebration Europe II: Dzień 3

Star Wars Celebration Europe II: Dzień 3

Ostatni dzień tej wielkiej imprezy przyniósł nam kolejne niespodzianki, z któych najważniejszą możemy streścić w słowach... "SHOW MUST GO ON".

Poranek był całkowicie zdominowany przez grupę łowców nagród, a dokładniej przez czwórkę aktorów wcielających się w postać Boby Fetta. Byli to Jeremy Bulloch (jako jedyny aktor na Celebration pojawił się we własnym filmowym stroju), Daniel Logan, John Morton, Dickey Beer. Pojawił się również Temuera Morisson, czyli Jango Fett we własnej osobie.

Następnie wróciliśmy do strefy budowniczych, gdzie za chwilę miała rozpocząć się Wielka Parada Droidów, w której oczywiście nasi R2-D2 i R5-D4 wzięli udział. Chyba nie musimy nikogo przekonywać, że parada cieszyła się ogromną popularnością wśród gości Star Wars Celebration Europe.

W międzyczasie udało się nam, zupełnie przypadkowo, po raz trzeci spotkać z Anthonym Danielsem. Tym razem właśnie w strefie budowniczych R2 :) Pan Anthony jest niezwykle pozytywnym czowiekiem i każde spotkanie z nim to niezapomniane przeżycie.

Wieczór należał już tylko do osoby wcielającej się w rolę główną, czyli Luka Skywalkera. The Jedi Returns, czyli Mark Hamill na scenie. Nie dosyć, że pan Mark opowiedział o wielu ciekawostkach dziejących się na planie filmowym, to okazało się że z powodzeniem potrafi naśladować głosy swoich kolegów z filmu, takich jak sir Alec Guiness (Ben Kenobi) oraz Harisson Ford (Han Solo), wprawiając tym publczność w ogromne rozbawienie.

Mark Hammil pokonał również wszystkich poprzednich gości sceny w konkursie wiedzy z Gwiezdnych Wojen, zdobywając 11 na 10 możliwych punktów :)

Ostatnim punktem programu byłą ceremonia zamknięcia, podczas której wspomniano wiele pięknych momentów uchwyconych na zdjęciach oraz ogłoszono, że kolejne Star Wars Celebration jest już zaplanowane. Show must go on, przedstawienie musi trwać i Star Wars Celebration VII odbędzie się w dniach 16-19 kwietnia 2015 w Anaheim w stanie California w USA. Oczywiście z okazji premiery epizodu 7 Gwiezdnych Wojen.

Na koniec chcielibysmy przeprosić za opóźnienie w publikacji ostatniej części informacji ze Star Wars Celebratio Europe II. Niestety byliśmy w trasie i mieliśmy po drodze jeszcze jeden dłuższy przystanek. Lecz to już historia na inną okazję :)

Dziękujemy całej ekipie LucasFilm, a w szczególności pani Mary Franklin, za zorganizowanie kolejnego Star Wars Celebration.

Do zobaczenia i niech moc będzie z Wami!

 

 

S.W.A.T. 2013