LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Star Wars Celebration Europe II: Dzień 0

Star Wars Celebration Europe II: Dzień 0

Przygotowania zakończone! Już za kilka godzin rozpoczynają się długo wyczekiwane obchody 30-to lecia Powrotu Jedi. R2-D2 ma dla was kolejne zdjęcia zza zamkniętych drzwi.

Niektóre ekspozycje w ostatnich chwilach przygotować wciąż rosną w oczach i robią wręcz przytłaczające wrażenie. Niestety nie pokażemy w tym krótkim artykule wszystkich zdjęć, lecz później będziecie mogli obejrzeć je w naszej galerii. Tymczasem zaprasamy do krótkiego prześledzenia wycieczki R2-D2 i R5-D4 po halach Star Wars Celebration Europe II w Messe Essen.

Przystanek pierwszy to sklep Toy Palace. Ogromna ilość figurek, gadżetów, replik i wielu kolekcjonerskich pozycji, których nie powstydziłby się żaden fan Star Wars.

Nasze droidy czuły się jak w domu, mogąc przejechać się korytarzem Sokoła Millenium, a nawet przypomnieć sobie grę w holoszachy. Uważajcie, Wookie wyrywa ręce! :)

Między droidami wystąpiła nawet drobna sprzeczka o względy pewnej uroczej damy, która ma wiele wspólnego ze światem Gwiezdnych Wojen. Mowa tutaj o Ashley Eckstein, któa użycza swojego głosu Ahsoce Tano i prowadzi jedyny w swoim rodzaju sklep z fanowską odzieżą dla kobiet. :) Na szczęście Ashley szybko pogodziła droidy i mogliśmy kontynuować wycieczkę.

Oczywiście wycieczka nie mogła trwać zbyt długo, gdyż musieliśmy wracać do stanowiska R2 Builders Club. Tdzie droidy będą ciężko pracować na swój prąd przez najbliższe trzy dni, pozując do zdjęć i zabawiając gości. :) Popatrzcie na poniższe zdjęcie i zgadnijcie, gdzie jest nasz R2? :)

O wszystkich kluczowych zdarzeniach będziemy informować Was w kolejnych dniach.

Niech moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2013