LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Relacja z pierwszego "roboczego spotkania S.W.A.T.", czyli zabawy w "Gwiezdne wojny" dla małych i dużych - aktualizacja - ponad 150 nowych zdjęć

Relacja z pierwszego "roboczego spotkania S.W.A.T.", czyli zabawy w "Gwiezdne wojny" dla małych i dużych - aktualizacja - ponad 150 nowych zdjęć

Pierwsze "robocze spotkanie S.W.A.T." już za nami, następne już za miesiąc. Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją oraz obejrzenia zdjęć. Zachęcamy również do przyłączenia się i współorganizowania z nami kolejnych "roboczych spotkań S.W.A.T.".

Jak sami zauważyliście "robocze spotkania" mają zupełnie inną formułę organizacyjną niż akcje z cyklu "Celebration S.W.A.T", chociaż są troszeczkę do siebie podobne, to jednak nastawiamy się na zabawy całymi rodzinami. To Wy jesteście gospodarzami, a my jedynie przygotowujemy "grunt" pod atrakcje jakie wymyślicie. 

Niektóre z naszych pomysłów zostały zrealizowane "na szybko" i wymagają jeszcze dopracowania, patrz "Starmiliada", która pomimo dużej ilości zabawy może być znacznie lepiej tak prowadzona jak i zorganizowana. Konkursy rysunkowy i strojów cieszyły się bardzo dużym powodzeniem i będą kontynuowane na kolejnych "roboczych spotkaniach S.W.A.T.", podobnie jak i kolejne edycje "Starmiliady". Niestety "nauka języka angielskiego z R2-D2" nie przebiegła zgodnie z planem, dlatego podczas nastęnego spotkania uwzględnimy fakt, że wymagany jest mniejszy szum podczas nauki. Natomiast doskonałe ćwiczenia języka w postaci "lekcji dykcji Wookiego" będą kontynuowane na kolejnych spotkaniach.

W tym miesiącu pierwsze miejsce w konkursie strojów zdobyła wspaniała i wyjątkowo uzdolniona księżniczka Leia, gratulujemy jakości wykonania stroju. Jury w konkursie stanowili rodzice dzieci w nim startujących oraz publiczność.


W eliminacjach turnieju "Starmiliada" zwycięstwo odniosła drużyna "Sith" pokonując wynikiem 15:5 drużynę "Jedi".

Dziękujemy za przesłane zdjęcia bardzo prosimy o przesłanie do nas zdjęć prac z konkursu rysunkowego w kategoriach 2-6 lat oraz 6 i więcej. 


Nasi inżynierowie budujący "Gwiazdę śmierci" zbudowali już prawie jeden poziom imperialnej bojowej stacji kosmicznej. Kontynuacja prac już za miesiąc.


Nasza replika R2-D2 jest już prawie w 100% sprawnym astrodroidem, wymaga jeszcze tylko kilku poprawek i uzupełnienia detali oraz podłączenia napędu, który będzie w stanie przemieścić 45 kilogramowego droida.

Bardzo dziękujemy za przekazane pomysły podczas spotkania i zrobimy wszystko co w naszej mocy żeby kolejne spotkania były co raz lepsze i ciekawsze. Zwiększymy ilości nagród w konkursach, zorganizujemy konkursy na najlepiej przygotowany "pojedynek" na miecze świetlne oraz chcemy przekazać prowadzenie imprezy w Wasze ręce. Postaramy się Wam pomóc w nakręceniu "fan filmu" i mamy nadzieję, że rozpoczniemy zdjęcia już na kolejnym "roboczym spotkaniu". Bo wszystko co robimy, robimy właśnie dla Was.

Cały czas czekamy na wasze uwagi i propozycje, które prosimy wysyłać na adres email spotkanie@swat.org.pl. Czekamy również na zgłoszenia do budowy z klocków "Gwiazdy śmierci" oraz do konkursu dla całych rodzin fanów "Gwiezdnych wojen", czyli "Starmiliady".

Jeżeli masz zdjęcia z "roboczego spotkania S.W.A.T." bardzo prosimy o przesłanie ich do nas na adres info@swat.org.pl.

Nasza Galeria została zaktualizowana o ponad 150 zdjęć za które bardzo dziękujemy Darkowi.

Dziękujemy za tak liczne przybycie i już dziś zapraszamy na kolejne "robocze spotkanie S.W.A.T.", czyli zabawy w "Gwiezdne wojny", które odbędzie się w sobotę 27 lutego w TRAFFIC CLUB w godzinach 12:00-15:00.

Przypominamy również, że "robocze spotkania S.W.A.T." to jedyna okazja żeby dowiedzieć się więcej o naszym zespole oraz dołączyć do naszej grupki fanów "Gwiezdnych wojen" w celu promowania dobrych uczynków i pomagania potrzebującym.

Pamiętajcie, że wszystkie przygotowane przez nas atrakcje oraz spotkania z naszym udziałem są bezpłatne.

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami

 

S.W.A.T. 2010