LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Rekrutacja do Klubu SWAT 2014/2015

Rekrutacja do Klubu SWAT 2014/2015


Dwa udane spotkania w Kantynie SWAT już za nami. Nadszedł czas na rozpoczęcie zapisów do Klubu SWAT!

Podobnie jak w latach ubiegłych nasz fanklub Star Wars dla dzieci będzie miał na celu nie tylko zabawę w świecie z odległej galaktyki, lecz przede wszystkim grupowe znajdowanie rozwiązań i wykonywanie zadań stojących przed wszystkimi w celu zdobywania kolejnych sprawności. Współpraca, analizowanie problemów i kreatywne myślenie to trzy podstawowe zasady "zabaw" naszych Klubowiczów :)

Zapraszamy rodziców do przesyłania zgłoszeń w formie wiadomości email zawierajacych: imię i nazwisko dziecka, datę urodzenia oraz dane kontaktowe do opiekuna (mail oraz nr telefonu) na adres info@swat.org.pl

Podkreślamy, że pierwszeństwo w rekrutacji mają dzieci, które były na liście Klubowiczów w poprzednim roku. Kolejni członkowie będą przyjmowani wg kolejności zgłoszeń (szczególnie dzieci w wieku 8-12 lat) aż do wypełnienia limitu członków. W zależności od liczby zgłoszeń zapadnie decyzja o uruchomieniu drugiej (być może starszej) grupy Klubowiczów.

Z uwagi na rosnącą popularność spotkań naszego fanklubu Star Wars dla dzieci poszukujemy także osób pełnoletnich, chętnych do zaangażowania się w organizację, przygotowywanie (1 spotkanie organizacyjne w miesiącu) oraz prowadzenie animacji dla dzieci podczas spotkań.

Na Państwa maile czekamy do dnia 26 października 2014 do godziny 23:59

Pierwsze spotkanie dla dzieci zaplanowane jest na dzień 8 listopada 2014 w Warszawie.

Do zobaczenia i niech moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2014