LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Premiera nowej części Star Wars w grudniu 2015!

Premiera nowej części Star Wars w grudniu 2015!


W dniu 7 listopada 2013 Lucasfilm oraz The Walt Disney Company ogłosiły datę premiery kolejnego epizodu Gwiezdnych wojen!

18 grudnia 2015 roku z pewnością zostanie zapamiętany przez fanów Gwiezdnych wojen na całym świecie. Jak już wiemy, reżyserem filmu będzie J.J. Abrams który aktualnie współtworzy z weteranem Star Wars Panem Lawrencem Kasdanem scenariusz najnowszej filmowej części Gwiezdnych wojen. Pan Lawrence Kasdan jest również współtwórcą scenariusza do części piątej - Imperium Kontratakuje - oraz szóstej - Powrót Jedi - Star Wars. Mamy nadzieję, że nowa opowieść będzie równie pasjonująca jak części z lat osiemdziesiątych dwudziestego wieku. A teraz czekamy na kolejne dobre wiadomości z planu filmowego nowej trylogii Star Wars :-).

Zmieniając troszeczkę temat, jednak nadal pozostając przy Gwiezdnych wojnach zachęcamy was do odwiedzania naszego profilu na facebooku (nie musicie mieć konta oraz logować się aby przeczytać zawartość naszej strony fanowskiej) gdzie zamieszczamy informacje ze świata Star Wars oraz relacje na żywo z Kantyny SWAT.

Strona fanowska SWAT na facebooku - link.

Przypominamy, że kolejne spotkanie dla fanów Gwiezdnych wojen w Kantynie SWAT już 23 listopada. Jednym z tematów z pewnością będzie premiera części VII Star Wars oraz nie zabraknie nowości o Wojnach klonów!


Do zobaczenia i niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2013