LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Pierwsze w 2011 roku spotkanie w Kantynie S.W.A.T.

Pierwsze w 2011 roku spotkanie w Kantynie S.W.A.T.

Już za tydzień w sobotę 29 stycznia zapraszamy wszystkich do świata nauki, techniki i zabawy w Gwiezdne wojny, czyli na pierwsze w tym roku spotkanie w Kantynie S.W.A.T. w warszawskim Traffic Club. Spotkania odbywają się w godzinach 12:00-16:00.
Więcej informacji oraz jakie atrakcje czekają na dzieci, młodzież i osoby dorosłe w dalszej części wiadomości.

Najważniejszym punktem naszego spotkania będzie przekazanie Wam informacji o Klubie S.W.A.T., czyli naszym najnowszym pomyśle na zorganizowaną zabawę w Gwiezdne wojny, przeznaczoną dla dzieci i młodzieży. Mamy nadzieję, że pierwsze w tym roku spotkanie w Kantynie będzie również pierwszym spotkaniem przyszłych członków Klubu S.W.A.T.

Dzięki uprzejmości firmy LEGO Polska możemy przekazać do  Waszej dyspozycji nowe atrakcje związane z kącikiem budowniczych oraz sektorem astrodroidów.

Kącik budowniczych zmieni troszkę formułę i od teraz będzie pełna dowolność w budowaniu. Dzięki temu nie ma już ograniczeń wiekowych dla naszych budowniczych, bo ilość klocków, które mamy z pewnością wystarczą dla każdego nowego budowniczego.

W sektorze astrodroidów oprócz R2-D2, do grona robotów dołączy niesamowity zestaw konstrukcyjny, czyli LEGO Mindstorms w wersji 2.0. Zestaw ten zawiera wszystkie niezbędne elementy konstrukcyjne oraz elektroniczne do zbudowania w pełni funkcjonalnego robota sterowanego za pomocą komputera. Zabawa przeznaczona jest dla dzieci powyżej 12 roku życia. W sektorze będzie również zdalnie sterowany R2-D2.

Natomiast dzięki firmie Hasbro Polska kontynuujemy atrakcje w sektorze z zabawkami, gdzie do waszej dyspozycji będą niezwykłe modele statków i pojazdów z Gwiezdnych wojen. Firma Hasbro zadbała również o wspaniałe nagrody  do naszego turnieju Kolekcjonerzy.

 Nie zabraknie również gości w Kantynie. W tym miesiącu będą to… niespodzianka.

Zaprezentujemy również materiały do kolejnego odcinka S.W.A.T. N.E.W.S., niestety nie będzie to ukończony odcinek ale i tak sądzimy, że wam się spodoba.

Kontynuujemy pełen napięcia turniej „Kolekcjonerzy”, w którym główną nagrodą jest kolekcjonerski miecz świetlny z serii FX Anakina Skywalkera.

 

Ogłosimy również nowy konkurs S.W.A.T. – przepraszamy, że nie został ogłoszony na początku roku.

Oczywiście nie rezygnujemy z naszych stałych punktów zabaw do których należą:
- Sektor gier – gry planszowe i elektroniczne – dzięki uprzejmości firm LICOMP oraz Microsoft
- Sektor artystyczny – kredki, sztalugi, kolorowanki, plastelina…
- Wystawa zdjęć z filmów z cyklu Gwiezdne wojny
- Konkursy strojów dla dzieci i młodzieży

W nowym roku zmianie ulega „system” przyznawania nagród w konkursach. Do tej pory, każda osoba, która brała udział w konkursach i zabawach otrzymywała drobne nagrody. Od tego roku, chcemy to zmienić i nagradzać tylko te osoby, które realizują swoją pasję dla przyjemności, a nie dla prezentów.

W sumie będą cztery konkursy i turnieje w których będzie można wygrać co miesiąc nagrody. Należą do nich konkurs strojów, konkurs plastyczny, turniej Starmiliada oraz turniej Kolekcjonerzy.

Chcemy również przyznawać nagrodę „roczną” dla uczestników konkursu strojów  za najlepiej wykonany strój. Jedyny wymóg jaki jest to należy wziąć udział w minimum jednym konkursie strojów w 2011 roku w Kantynie S.W.A.T. lub „Celebration S.W.A.T. V” oraz przesłać najlepsze zdjęcie w stroju na naszą skrzynkę kontaktową konkurs@swat.org.pl z dopiskiem konkurs strojów.

W wiadomości koniecznie należy napisać datę pierwszej prezentacji stroju w Kantynie S.W.A.T. Nagrody zostaną przyznane w trzech grupach wiekowych – do lat 7, do lat 14 i od lat 15. Nagrody zostaną ufundowane przez firmy HASBRO, LEGO oraz LICOMP. Wybranie zwycięzców odbędzie się podczas naszego ostatniego w tym roku spotkania w Kantynie S.W.A.T., czyli 17 grudnia. Zdjęcia uczestników konkursu będziemy zamieszczali raz w miesiącu na naszej stronie internetowej.

Planujemy również zrobienie wystawy najlepszych prac plastycznych wykonanych przez naszych artystów podczas spotkań w Kantynie S.W.A.T. O miejscu i terminie wystawy poinformujemy w oddzielnej wiadomości.

Wszystkie nasze spotkania są bezpłatne i non profit oraz są realizowane charytatywnie przez członków S.W.A.T. oraz osoby, które nam bezinteresownie pomagają.
Wszelka pomoc mile widziana.
Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres email: spotkanie@swat.org.pl

Podczas spotkań towarzyszy nam pierwsza w Polsce replika w skali 1:1 astrodroida R2-D2, która w całości została wykonana przez S.W.A.T..

Spotkania służą edukacji poprzez zabawę, integracji dzieci i rodziców oraz pomagają w rozwoju różnych umiejętności u dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych.
Zapraszamy 29 stycznia w godzinach 12:00-16:00, na trzecie piętro Traffic Club, przy ul. Brackiej 25 w Warszawie.

Godzinowy rozkład zajęć w Kantynie S.W.A.T. - aktualizacja 27-01-2011

12:00 – rozpoczęcie

12:15 – informacje o Klubie S.W.A.T.

13:15 – Goście S.W.A.T. 

13:45 – Kolekcjonerzy - konkurs wiedzy z niezwykłymi nagrodami

15:00 – konkurs strojów dla dzieci i młodzieży – w zależności od ilości uczestników zostanie dokonany podział na kategorie wiekowe – do lat 7, do lat 14 i powyżej 15 roku życia.

15:30 – rozstrzygnięcie konkursu na prace z sektora artystycznego

15:45 - zapowiedź nowego konkursu S.W.A.T.

Przez cały czas trwania spotkania do waszej dyspozycji są konsole z grami, gry planszowe, klocki LEGO, zabawki, hełmy, blastery, miecze świetlne - te ostatnie tylko pod nadzorem osób dorosłych. Aby wypożyczyć hełm, blaster lub miecz świetlnych należy zgłosić się do punktu rekrutacyjnego i wpisać się na listę w odpowiedniej rubryce.

Prosimy również o zwrócenie szczególnej uwagi na pociechy, które wykazują nadmiar energii i wykorzystują ją do niszczenia atrakcji jakie dla Was przygotowujemy. Niestety nasze zasoby są ograniczone i część rzeczy, które Wam udostępniamy, w przypadku ich zniszczenia, nie są możliwe do odtworzenia. Prosimy o zrozumienie.

Przypominamy, że podczas spotkań nie wolno wynosić wypożyczonych rzeczy poza obręb trzeciego piętra Traffic Club. Osoby przyłapane na kradzieży będą zgłaszane na Policję.

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2011