LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Noworoczne Spotkanie w Kantynie SWAT - Rekrutacja do KLUBU!

Noworoczne Spotkanie w Kantynie SWAT - Rekrutacja do KLUBU!


W najbliższą sobotę 29 grudnia odbędzie się ostatnie w tym roku spotkanie w Kantynie SWAT!
O tym co przygotowaliśmy dla Was z tej okazji dowiecie się czytając dalszą część wiadomości.

Ponownie spotykamy się o w normalnym terminie, tj. w ostatnią sobotę miesiąca. Jest oczywiście ostatnie spotkanie w tym roku kalendarzowym, w związku z czym zaplanowaliśmy się o drobny akcent świąteczno-noworoczny dla każdego uczestnika naszych turniejów podczas najbliższej Kantyny.

W związku z rozpoczęciem turnieju "Bitwa o Hoth" na poprzednim spotkaniu, kontynuujemy nasze rozgrywki. Zwycięzcy każdego ze spotkań spotkają się w wielkim finale w przyszłym roku. Poniżej prezentujemy przewidziane nagrody:

Rozpoczynamy także rekrutację uzupełniającą do Klubu SWAT. Zapraszamy do zapisów podczas spotkania - od godz. 12:00. Zajęcia ruszają w ostatnią sobotę stycznia.

Oczywiście kontynuujemy nasz konkurs wiedzy "Kolekcjonerzy", w którym czeka na Was 10 pytań, dwa koła ratunkowe i niezwykłe nagrody. Podczas ostatniego spotkania Jakub Łada (10 l.) został pierwszym laureatem naszego konkursu. Więcej na ten temat w tym miejscu.

Zapraszamy do zmagań z dziesięcioma pytaniami typu abcd! Ponownie czeka na Was kolekcjonerski miecz świetlny Ultimate FX.

Pozostałe, stałe atrakcje w Kantynie SWAT to:

- Sektor Budowniczych – zabawy klockami LEGO i nie tylko,
- Sektor z zabawkami – wielkie statki kosmiczne do waszej dyspozycji
- Sektor gier – gry planszowe
- Sektor artystyczny – kredki, kolorowanki, wzory.
- Prezentacja strojów dzieci i młodzieży

Spotkania służą edukacji poprzez zabawę, integracji dzieci i rodziców oraz pomagają w rozwoju różnych umiejętności u dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych.

Zapraszamy 29 grudnia 2012 od godziny 12:00, na trzecie piętro Traffic Club, przy ul. Brackiej 25 w Warszawie. Spotkanie trwa do zakończenia wszystkich zmagań w naszych turniejach, nie krócej jednak niż do godz. 14:00 (ostatnio trwało do 16:15 :]).

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2012