LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » PIERWSZY ZWYCIĘZCA KOLEKCJONERÓW - aktualizacja - film!

PIERWSZY ZWYCIĘZCA KOLEKCJONERÓW - aktualizacja - film!


Podczas jedynego w swoim rodzaju spotkania w Kantynie SWAT, po raz pierwszy zorganizowanego w niedzielę, tydzień po ostatniej sobocie miesiąca, stało się coś co na zawsze zapisało się złotymi literami na stronach historii Star Wars Artistic Team.

28 listopada 2010 roku po raz pierwszy zorganizowaliśmy konkurs wiedzy KOLEKCJONERZY, inspirowany popularnym w swoim czasie teleturniejem o nazwie Milionerzy. Przypominamy, że nasz konkurs przeznaczony jest dla osób poniżej 18 roku życia, składa się z dziesięciu pytań z Gwiezdnych Wojen, a do dyspozycji są dwa koła ratunkowe.  

Do tej pory jedynie pięciu z 35-ciu uczestników dotarło do ostatniego, dziesiątego pytania, lecz nikomu nie udało się na nie odpowiedzieć i wygrać głównej nagrody – kolekcjonerskiego miecza świetlnego FX. Dzisiaj jednak to się zmieniło. Dziesięcioletni Jakub Łada, 36. uczestnik KOLEKCJONERÓW, dotarł do ostatniego, dziesiątego pytania z jednym kołem ratunkowym (pół na pół) w zapasie. Ku zaskoczeniu wszystkich wcale nie potrzebował tego koła, lecz od razu znał odpowiedź na zadane pytanie. Jakub, udowadniając doskonałą znajomość Sagi oraz zdarzeń z Expanded Universe, został Pierwszym Zwycięzcą Kolekcjonerów i wygrał nagrodę główną, która niemalże równe dwa lata czekała na swojego właściciela. Gratulujemy! 

Wielu wątpiło, lecz niemożliwe wreszcie stało się rzeczywistością i w ten oto sposób dzień 2 grudnia 2012 na zawsze zapisał się w naszej pamięci.

Dziękujemy Jakubie.

Niech Moc będzie z Tobą, zawsze.

Na kolejne wydania konkursu KOLEKCJONERZY zapraszamy już 29 grudnia 2012 w sobotę od godz. 12:00. Każdy w wieku 6-18 lat może wziąć w nim udział i wygrać miecz świetlny, tak jak Jakub. :)

Aktaulizacja - zapraszamy do objerzenia filmu jak Jakub zdobył miecz świetlny Lorda Vadera :-)

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2012