LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Nowa zabawa dla fanów Facebooka

Nowa zabawa dla fanów Facebooka


W oczekiwaniu na kolejne wieści o zbliżających się premierowych pokazach Gwiezdnych wojen w 3D, zapraszamy do zabawy fanów S.W.A.T. na portalu Facebook. Do zdobycia wejściówki oraz nagrody rzeczowe.

Portale społecznościowe to prawdziwy fenomen naszych czasów. Chcemy sprawdzić, czy wśród osób, które odwiedzają naszą stronę internetową oraz stronę na Facebooku są tacy co nie tylko czytają informacje na nich umieszczone, ale i mają swoje zdanie na ich temat.

Naszym celem jest osiągnięcie jak najlepszego wyniku w ilości fanów pozytywnie oceniających dotychczasowe działania zespołu S.W.A.T., które będą odzwierciedlone na stronie fanowskiej Star Wars Artistic Team na portalu Facebook.

Zadaniem uczestników zabawy po pierwsze jest zachęcenie innych do kliknięcia na przycisk "lubię to" na stronie fanowskiej Star Wars Artistic Team na Facebooku, lub na naszej stronie internetowej, gdzie w prawym dolnym roku jest również przycisk "lubię to"

Po drugie uczestnik zabawy musi napisać w komentarzu do informacji na Facebooku co lubi w naszej działalności, czego nie lubi oraz do ilu osób wysłała rekomendację naszej strony na facebooku.

I teraz najważniejsze co dwa dni, aż do dnia pierwszych pokazów premierowych Gwiezdnych wojen 3D,  w komentarzach na portalu Facebook będziemy ogłaszali osoby, które otrzymają Gwiezdno wojenne prezenty niespodzianki.

Oceniamy, ilość osób, które zachęciła dana osoba oraz "szczerość" komentarza :-).

Prezent za każdym razem otrzymają dwie osoby, czyli osoba wpisująca komentarz oraz wybrana przez nas osoba lubiąca naszą stronę fanowską na portalu Facebook, po przekroczeniu każdej dodatkowej setki osób lubiących.

Niezłe wyzwanie nas czeka i mamy nadzieję, że nas nie zawiedziecie.

Prezentami są m.in. wejściówki na seanse specjalne Gwiezdnych wojen w 3D, zabawki, gry komputerowe, Gwiezdno wojenne gadżety w tym plakaty filmowe Gwiezdne wojny 3D i wiele innych nagród rzeczowych.

Ogłoszenie pierwszych osób obdarowanych prezentami już w poniedziałek 23 stycznia, również w komentarzach.

Zapraszamy do zabawy.

Sposób odbioru nagród będzie uzgadniany bezpośrednio z zainteresowanymi. Niestety nie wysyłamy nagród pocztą. Wyjątkiem jest sytuacja, kiedy osoba zainteresowana pokryje koszty wysyłki, które najczęściej nie przekraczają 6 zł.

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!

 

 

 

S.W.A.T. 2012