LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Kwietniowa Kantyna SWAT

Kwietniowa Kantyna SWAT


Zapraszamy wszystkich na spotkanie w Kantynie SWAT w najbliższą sobotę 28 kwietnia w godzinach 12:00-16:00. Tematem przewodnim będzie reaktywacja konkursu wiedzy!

Na początek smutna informacja. W związku z utrudnieniami związanymi z budową drugiej linii metra R2-D2 nie będzie mógł przedostać się na nasze spotkanie. Od razu odpowiemy na pytanie. Tak, R2-D2 też jeździ metrem :)

Wracając do spraw bardziej przyjemnych, z dumą informujemy, że nadszedł czas na reaktywację konkursu wiedzy STARMILIADA - w odświeżonej formie i z zupełnie nowymi konkurencjami! Nie będzie to jeszcze STARMILIADA w pełnym wydaniu, ale jeszcze w tym roku szkolnym chcemy zaprezentować Wam część naszego nowego konkursu wiedzy. Na pewno nie będziecie zawiedzeni! Zapraszamy

Podczas spotkania pojawi się także dwóch mistrzów miecza świetlnego, którzy poprowadzą instruktarz walki dla wybranej grupy fanów. Szykują się prawdziwe eMocje.

 Atrakcje realizowane na kwietniowym spotkaniu: 

- Sektor Budowniczych – zabawy klockami LEGO i nie tylko.
- Sektor z zabawkami – wielkie statki kosmiczne do waszej dyspozycji.
- Sektor droidów –roboty i droidy do nauki i zabawy.
- Sektor gier – gry planszowe i elektroniczne
- Sektor artystyczny – kredki, kolorowanki, plastelina.

12.00 – Rozpoczęcie Kantyny

12:30Informacje o Klubie SWAT

13.00 – Turniej STARMILIADA (zapisy od 12:00)

14.30 – Nauka walki mieczem świetlnym

15.00 –  Konkurs strojów

15.30 – Prezentacja prac naszych malarzy i plastyków z sektora artystycznego

16.00 – Zakończenie Kantyny


 Wszystkie nasze spotkania są bezpłatne oraz są realizowane charytatywnie przez członków S.W.A.T. oraz osoby, które nam bezinteresownie pomagają.

Wszelka pomoc mile widziana. Osoby chętne do pomocy prosimy o zgłoszenie się do osób przy scenie obok banera „Rekrutacja”.

Podczas spotkań istnieje możliwość nieodpłatnego wypożyczenia akcesoriów dla młodych padawanów oraz żołnierzy – hełmy, miecze, blastery itp. W celu wypożyczenia rzeczy, należy podejść do osoby siedzącej przy banerze „Rekrutacja”, wpisać się na listę i pobrać rzecz dla młodego padawana lub żołnierza. Wszystkie rzeczy należy zwrócić w dniu wypożyczenia do godziny 15:30.

Przypominamy, że spotkania odbywają się w godzinach 12:00-16:00 na trzecim piętrze salonu prasowego Traffic Club mieszczącego się w Warszawie przy ulicy Brackiej 25.

Do zobaczenia i niech Moc będzie z Wami!

 

 

S.W.A.T. 2012