LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Kantyna SWAT - 17 października 2015

Kantyna SWAT - 17 października 2015


Nabór do Klubu SWAT! Jesteś fanem Star Wars? Chcesz rozwijać swoją wiedzę i dzielić się nią z innymi? Przyjdź do Kantyny SWAT! Zapraszamy już w najbliższą sobotę 12 września do Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego od godziny 12:00 do 16:00!

Zapraszamy ambitną młodzież w wieku od 12 lat do zmierzenia się z prawdziwymi wyzwaniami fana Star Wars.

Jako starsza grupa fanów będziecie mieli okazję wyrażać swoje opinie i poglądy oraz rozwijać ulubione dziedziny związane ze światem Star Wars. W grupach będziecie pracować nad własnymi częściami programu telewizji internetowej o Star Wars!

Chcecie więcej? Wszystko jest możliwe!

Zapraszamy również dzieci w wieku od 6 do 11 lat na nowy cykl spotkań Klubu SWAT, gdzie zdobywamy unikalne gwiezdnowojenne Sprawności. Uzyskanie każdej ze Sprawności wymaga rozwiązywania problemów w grupach oraz pracy indywidualnej. Udowadniamy, że również świat Star Wars pozwala na połączenie nauki i zabawy!

Razem z Wami Klub SWAT dorasta i rozrasta się już piąty rok.

Zapraszamy wszystkich na spotkanie organizacyjne w najbliższą sobotę o 12:00 w Centrum sztuki Fort Sokolnickiego w Warszawie.

 

W tym samym czasie rozpocznie się również otwarte spotkanie w Kantynie SWAT dla wszystkich zainteresowanych.

PROPONOWANE PUNKTY PROGRAMU I ATRAKCJE:

- sektor z zabawkami,
- wypożyczalnia elementów strojów i zabawek - Star Wars,
- klocki LEGO,
- czytelnia,
- konkursy i turnieje,

Zapraszamy do Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego, ul. Czarnieckiego 51 w Warszawie - 5 minut drogi od stacji metra Plac Wilsona, w godzinach 12:00-16:00.

Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego znajduje się w Parku Żeromskiego do którego możecie się dostać, tak od strony Placu Wilsona jak i od ul. Czarneckiego.

Do zobaczenia i niech Moc będzie z Wami!

 

 

S.W.A.T. 2015