LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Kantyna SWAT - 15 października 2016

Kantyna SWAT - 15 października 2016


Nowa formuła Klubu SWAT! Jesteś fanem Star Wars? Chcesz rozwijać swoją wiedzę i dzielić się nią z innymi? Przyjdź do Kantyny SWAT! Zapraszamy już w najbliższą sobotę 15 października do Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego.

Od tego roku szkolnego wprowadzamy nowy system uczestniczenia w zajęciach klubu SWAT. W przygotowanych aktywnościach udział będą mogli wziąć wszyscy, którzy przybędą na spotkanie z uwzględnieniem maksymalnej liczby 30 osób na liście. Oczywiście każdy będzie mógł zdobyć sprawność, będąc uczestnicząc w co najmniej dwóch spotkaniach.

Na najbliższym spotkaniu rozpoczniemy zupełnie nową Sprawność związaną z rozpoznaniem, zwiadem i pozyskiwaniem informacji. Chcecie ją poznać i zgłębić kolejny obszar świata Star Wars? Przybądźcie do Kantyny SWAT na zajęcia Klubu SWAT!

Zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku 6-12 lat na jedyne w galaktyce spotkania ze Star Wars, gdzie zabawa łączy się z nauką, zadaniami w grupach i poznawaniem świata, tego fikcyjnego jak i naszego.

Zapraszamy na spotkanie w Kantynie SWAT w godz. 12:00-16:00. Spotkanie rozpocznie się zajęciami Klubu SWAT o 12:15. Rejestracja dzieci na listę rusza o 11:45.

Razem z Wami Klub SWAT dorasta i rozrasta się już szósty rok.

Zapraszamy wszystkich na spotkanie organizacyjne w najbliższą sobotę o 12:00 w Centrum sztuki Fort Sokolnickiego w Warszawie.

W tym samym czasie rozpocznie się również otwarte spotkanie w Kantynie SWAT dla wszystkich zainteresowanych.

PROPONOWANE PUNKTY PROGRAMU I ATRAKCJE:

- sektor z zabawkami,
- wypożyczalnia elementów strojów i zabawek - Star Wars,
- klocki LEGO,
- czytelnia,

Zapraszamy do Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego, ul. Czarnieckiego 51 w Warszawie - 5 minut drogi od stacji metra Plac Wilsona, w godzinach 12:00-16:00.

Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego znajduje się w Parku Żeromskiego do którego możecie się dostać, tak od strony Placu Wilsona jak i od ul. Czarneckiego.

Do zobaczenia i niech Moc będzie z Wami!

 

 

S.W.A.T. 2016