LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Kantyna S.W.A.T. - lista gości S.W.A.T. oraz harmonogram godzinowy spotkania

Kantyna S.W.A.T. - lista gości S.W.A.T. oraz harmonogram godzinowy spotkania

Zapraszamy do zapoznania się z listą naszych styczniowych gości S.W.A.T. oraz aktualnym harmonogramem spotkania w Kantynie S.W.A.T., które odbędzie się w najbliższą sobotę 29 stycznia w godzinach 12:00-16:00, na trzecim piętrze Traffic Club, przy ul. Brackiej 25 w Warszawie.

W styczniu gośćmi S.W.A.T. będą:

- gwiazda polskiego dubbingu Pan Jarosław Domin, czyli mistrz Jedi Obi Wan Kenobi,

- gwiazda polskiego dubbingu Pan Sławomir Pacek, czyli premier planety Kamino - Lama Su,

- Pani reżyser polskiej wersji językowej Gwiezdnych wojen, czyli Miriam Aleksandrowicz.

Serdecznie dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia.

Godzinowy rozkład zajęć w Kantynie S.W.A.T.

12:00 – rozpoczęcie

12:15 – informacje o Klubie S.W.A.T.

13:15 – Goście S.W.A.T. 

13:45 – Kolekcjonerzy - konkurs wiedzy z niezwykłymi nagrodami

15:00 – konkurs strojów dla dzieci i młodzieży – w zależności od ilości uczestników zostanie dokonany podział na kategorie wiekowe – do lat 7, do lat 14 i powyżej 15 roku życia.

15:30 – rozstrzygnięcie konkursu na prace z sektora artystycznego

15:45 - zapowiedź nowego konkursu S.W.A.T.

Więcej informacji o spotkaniu znajdziecie w tym miejscu..

Przez cały czas trwania spotkania do waszej dyspozycji są konsole z grami, gry planszowe, klocki LEGO, zabawki, hełmy, blastery, miecze świetlne - te ostatnie tylko pod nadzorem osób dorosłych. Aby wypożyczyć hełm, blaster lub miecz świetlnych należy zgłosić się do punktu rekrutacyjnego i wpisać się na listę w odpowiedniej rubryce.

Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na pociechy, które wykazują nadmiar energii i wykorzystują ją do niszczenia atrakcji jakie dla Was przygotowujemy. Niestety nasze zasoby są ograniczone i część rzeczy, które Wam udostępniamy, w przypadku ich zniszczenia, nie są możliwe do odtworzenia. Prosimy o zrozumienie.

Przypominamy, że podczas spotkań nie wolno wynosić wypożyczonych rzeczy poza obręb trzeciego piętra Traffic Club. Osoby przyłapane na kradzieży będą zgłaszane na Policję.

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2011