LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Kantyna S.W.A.T. 26.02.2011

Kantyna S.W.A.T. 26.02.2011

W sobotę 26 lutego w godzinach 12:00-16:00 zapraszamy wszystkich do świata nauki, techniki oraz zabaw z Gwiezdnymi wojnami, czyli na drugie w tym roku spotkanie w Kantynie S.W.A.T. w warszawskim Traffic Club, przy ul. Brackiej 25.
Jedną z atrakcji będzie możliwość obejrzenia i zagrania w demo najnowszej gry osadzonej w świecie Gwiezdnych wojen, czyli Lego Star Wars III.

W tym miesiącu czekają na Was:

  • Sektor astrodroidów- a w nim obok R2-D2, będzie czekał zestaw konstrukcyjny LEGO Mindstorms w wersji 2.0. Zestaw ten zawiera wszystkie niezbędne elementy, konstrukcyjne oraz elektroniczne, do zbudowania w pełni funkcjonalnego robota sterowanego za pomocą komputera. Zabawa przeznaczona jest dla dzieci powyżej 12 roku życia. W sektorze będzie również zdalnie sterowana replika w skali 1:1 astrodroida R2-D2,

  • Sektor zabawek- gdzie będzie można pobawić się niezwykłymi modelami statków i pojazdów z Gwiezdnych Wojen,

  • Sektor gier- gry planszowe i elektroniczne,

  • Sektor artystyczny- kredki, sztalugi, kolorowanki, plastelina,

  • Wystawa unikalnych zdjęć z filmów z cyklu Gwiezdne Wojny,

  • Konkurs strojów dla dzieci i młodzieży,

  • Turniej Kolekcjonerzy,

  • Sektor budowniczych – budowanie z klocków LEGO oraz mały konkurs z nimi związany.

Uwaga, w związku z dużym zaangażowaniem dzieci i rodziców w tworzenie kostiumów strojów Stowarzyszenie S.W.A.T. postanowiło zorganizować „roczny” konkurs strojów. Zasady są proste: wystarczy raz wziąć udział w konkursie strojów w Kantynie S.W.A.T. lub „Celebration S.W.A.T. V” w roku 2011 i wysłać nam swoje zdjęcie w stroju z tego wydarzenia na skrzynkę kontaktową konkurs@swat.org.pl.

W wiadomości koniecznie należy napisać datę pierwszej prezentacji stroju w Kantynie S.W.A.T. Nagrody zostaną przyznane w trzech grupach wiekowych – do lat 7, do lat 14 i od lat 15. Nagrody zostaną ufundowane przez firmy HASBRO, LEGO oraz LICOMP. Wybranie zwycięzców odbędzie się podczas naszego ostatniego w tym roku spotkania w Kantynie S.W.A.T., czyli 17 grudnia. Zdjęcia uczestników konkursu będziemy zamieszczali raz w miesiącu na naszej stronie internetowej.

Godzinowy rozkład zajęć w Kantynie S.W.A.T.

12:00 – rozpoczęcie

12:15 – informacje o Klubie S.W.A.T.

13:00 – Kolekcjonerzy - konkurs wiedzy z niezwykłymi nagrodami

14:00 – Goście S.W.A.T. 

15:00 – konkurs strojów dla dzieci i młodzieży oraz rozstrzygnięcie konkursu z sektora budowniczych. W zależności od ilości uczestników konkursu strojów zostanie dokonany podział na kategorie wiekowe – do lat 7, do lat 14 i powyżej 15 roku życia.

15:30 – rozstrzygnięcie konkursu na prace z sektora artystycznego

15:45 - zapowiedź następnego spotkania w Kantynie.

Podczas spotkania rozstrzygniemy również konkurs z naszej strony internetowej na „stworzenie własnej historyjki obrazkowej”.

Zapraszamy!

Kolejne spotkanie już 26 marca 2011, podczas którego będzie miała miejsce premiera najnowszej odsłony gry Lego Star Wars III.

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2011