LOKALIZACJA » Strona główna » KANTYNA » KĄCIK KOLEKCJONERA

KĄCIK KOLEKCJONERA

Jeżeli jesteś posiadaczem kolekcji związanej z filmami “Gwiezdne wojny” zapraszamy do podzielenia się zdjęciami lub opisem Twojej kolekcji i przesłanie informacji o niej wypełniając nasz formularz w dziale "kontakt" wybierając temat "Moja kolekacja - kącik kolekcjonera".

Zdjęcia prosimy wysyłać na adres: mojakolekcja@swat.org.pl, wielkość załącznika nie może przekraczać 50 MB.

Natomiast, jeżeli jeszcze nie masz swojej Gwiezdnowojennej kolekcji , a bardzo byś chciał rozpocząć jej zbieranie, to właśnie trafiłeś w doskonałe miejsce.

Jak rozpocząć przygodę z kolekcją oraz jak stać się właścielem nowej kolekcji, którą oferuje zespół S.W.A.T. dowiesz się czytając dalej.

Kolekcja od S.W.A.T.

Każdy, kto prześle na adres korespondencyjny S.W.A.T. kopertę z adresem zwrotnym (kopertę z napisanym na niej adresem pod jaki mamy odesłać karty "kolekcjonerskie") i znaczkiem pocztowym, otrzyma od nas losowo wybrane karty z załączonej kolekcji.

W roku 2012 z okazji 5 lecia Star Wars Artistic Team dodajemy drobny gadżet S.W.A.T. do każdej przesyłki!

Oczywiście tak jak każda nasza zabawa, czy też akcja tak i ta jest bezpłatna, tzn. nie pobieramy żadnych dodatkowych (ukrytych) korzyści i co najważniejsze nie zbieramy również danych teleadresowych do jakiejkolwiek bazy z danymi osobowymi.

Adres S.W.A.T. znajduje się w dziale "kontakt".

 

Zapraszamy do zabawy i Niech Moc będzie z Wami

 

S.W.A.T. 2009