LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » 5 Lat ze SWAT - zadanie specjalne - w samo południe!

5 Lat ze SWAT - zadanie specjalne - w samo południe!


Oto i obiecane ponad 3 tygodnie temu zadanie specjalne.
Pierwsze pięć osób, które przyśle prawidłowe odpowiedzi na zadanie specjalne otrzyma nagrody gwarantowane, czyli pakiety nagród ufundowanych przez firmy EGMONT, LEGO, HASBRO oraz GALAPAGOS.

Rys historyczny - Misja specjalna (000)

Rok 2012 rozpoczęliśmy bardzo udanie od XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas którego nasz R2-D2 i osoby w strojach zebrały ponad 11 000 zł dla potrzebujących dzieci oraz ich matek.

Kolejnym etapem była Wielka Gala Gwiezdnych Wojen 3D, którą zrealizowaliśmy wspólnie z Warszawskim fan klubem „Centerpoint” w dwóch największych w Warszawie kinach, czyli w Arkadii i Złotych Tarasach.

Kolejnym wyzwaniem jest dla nas konstrukcja przyjaciela R2-D2, czyli … (o tym napiszemy w kolejnych informacjach na naszej stronie internetowej)…

….otrzymaliśmy sygnały, że już niedługo rozpoczniemy nowy wymiar zabawy w Gwiezdne wojny z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii…

…i w tym miejscu nasz przekaz się urwał. Niestety jego odkodowanie potrwa jakiś czas. Jak tylko to zrobimy od razu poinformujemy Was o rzeczach, które SWAT planuje oraz zrealizuje w kolejnych latach swojej działalności. Kolejne karty historii SWAT są zapisane bardzo skomplikowanym kodem i to m.in. od Was zależy, czy uda nam się je odczytać…

Czas na ostatnie zadanie.

Zadanie Specjalne.

Nasz konkurs 5 lat ze SWAT został już prawie zakończony. Pozostało do rozwiązania ostatnie zadanie.

Wasza misja polega na odszukaniu ukrytych cyfr, które były zamieszczane przy opisie poszczególnych zadań od 1 do 5.

Następnie należy z nimi wykonać działanie matematyczne i zapisać jego wynik.

Pierwsze pięć osób (liczy się godzina i data otrzymania prawidłowej odpowiedzi na nasze serwer pocztowy), które przyślą do nas na adres konkurs@swat.org.pl wynik tego działania, podając prawidłową „liczbę” oraz zamieszczą prawidłowe dodatkowe informacje, których zakres jest opisany w punktach poniżej, otrzymają nagrody gwarantowane!

Wymagany zakres informacyjny:

  1. Jaki związek z historią Polski ma otrzymana „liczba”? – należy napisać minimum jedno ważne dla historii Polski wydarzenie.
  2. Czy otrzymana „liczba” ma jakiś związek z Gwiezdnymi Wojnami? – należy napisać czy i ewentualnie gdzie występuje ona w filmach – wymagana jest minimum jedna informacja na jeden epizod Gwiezdnej Sagi, o ile oczywiście „liczba” w nim występuje lub jest o niej wspomniane w jakikolwiek sposób.
  3. Czy George Lucas wykorzystał naszą „liczbę” w innym filmie niż Gwiezdne Wojny? – prosimy o podanie tytułów filmów, których reżyserem był George Lucas i w których tytule została użyta nasza „liczba”.

Nagrody gwarantowane otrzymają tylko osoby, które prześlą do nas pełne odpowiedzi, tylko w języku polskim oraz zawierające pełen zakres informacji jaki jest opisany w punkach 1-3 oraz wynik działania, czyli „liczbę” o której mowa :-).

Doceniamy fakt, że w konkursie biorą udział całe rodziny. Jednak w przypadku zadania specjalnego, wysyłamy jedną nagrodę na rodzinę, a nie na osobę. Nagroda zawiera, aż 4 różne rzeczy, które powinny zadowolić wszystkich domowników.

Liczymy na dobrą zabawę z Waszej strony. Jeżeli wysłaliście do nas odpowiedź, to nie ślijcie już kolejnej z innego adresu email, bo zostanie ona odrzucona.

Zastrzegamy sobie prawo do odwołania całego zadania specjalnego, w przypadku podejrzenia oszustwa. Wtedy nikt nie dostanie nagród, a tego nie chcemy robić.

Pamiętajcie, nagrody otrzymają tylko osoby, które prześlą pełne, wyczerpujące odpowiedzi na zadanie konkursowe.

Pełne zgłoszenie konkursowe musi zawierać następujące dane:

Imię i Nazwisko – opcjonalnie pseudonim, oraz informacja, które dane mają pojawić się na liście nagrodzonych (imię i nazwisko, czy pseudonim, ewentualnie obie informacje),

Adres zamieszkania – prosimy o podanie prawdziwych danych, tu już prosimy o pełen adres, włącznie z ulicą oraz kodem pocztowym.

Odpowiedź na zadanie specjalne:

  1. Otrzymana liczba - …..
  2. Informacje dotyczące punktu pierwszego – opisane w wymaganym zakresie informacji.
  3. Informacje dotyczące punktu drugiego – opisane w wymaganym zakresie informacji, wraz z podpunktami dotyczącymi zakresu informacyjnego związanych z poszczególnymi epizodami sagi.
  4. Informacje dotyczące punktu trzeciego – opisane w wymaganym zakresie informacji, wraz podpunktami opisującymi poszczególne filmy.

Pełną odpowiedź wysyłamy na adres email konkurs@swat.org.pl – w temacie prosimy napisać „zadanie bonusowe”.

Ogłoszenie wyników we wtorek 6 marca.

Nagrodami w zadaniu specjalnym bonusowym są:

1. Komiks SW Extra - ufundowany przez firmę EGMONT Polska,

2. Breloczek LEGO Szturmowiec - ufundowany przez firmę LEGO Polska,

3. Kolekcjonerska figurka Star Wars - ufundowana przez firmę Hasbro Polska,

4. Płyta DVD z odcinkami serialu Wojny Klonów - ufundowana przez firmę Galapagos.

Uprzejmie informujemy, że zwycięzcy otrzymają pakiet wszystkich wyżej wymienionych nagród!

Ważne:

Jedna osoba to jedno zgłoszenie w konkursie. Ocenie podlega tylko pierwsza przesłana do nas odpowiedź / zgłoszenie. Zgłoszenia nie zawierające pełnych danych, czyli imienia i nazwiska oraz miejsca zamieszkania (nazwy miasta, miejscowości, lub wsi) nie będą brane pod uwagę podczas oceny.

Jeżeli chcecie, żebyśmy umieścili na opublikowanej liście uczestników konkursu tylko wasz pseudonim, bez publikowania imienia i nazwiska do ogólnej wiedzy, prosimy wyraźnie ten fakt zaznaczyć w przesłanym zgłoszeniu konkursowym.

Biorąc udział w konkursie oraz przesyłając zgłoszenie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia czynności związanych z realizacją procedury konkursowej.

Zgłoszenia zawierające dane niepełne lub nieprawdziwe będą usuwane natychmiast po stwierdzeniu tego faktu.

Jeżeli nie wyrażasz zgody do przetwarzania swoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia konkursu, prosimy o nie wysyłanie swojego zgłoszenia.

Sposób odbioru nagród będzie uzgadniany bezpośrednio z zainteresowanymi. Niestety nie wysyłamy nagród pocztą. Wyjątkiem jest sytuacja, kiedy osoba zainteresowana pokryje koszty wysyłki.

Życzymy miłej zabawy :-).

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2012