LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » 4 maja "May Fourth" na Brackiej - pierwsze szczegóły

4 maja "May Fourth" na Brackiej - pierwsze szczegóły

Mamy dla Was pierwszą porcję informacji na temat zbliżającego się dnia "May the 4th be with You", czyli tegorocznego CELEBRATION SWAT.

Zgodnie z naszymi zapowiedziami, dzięki uprzejmości Cartoon Network, podczas imprezy "May Fourth" będziecie mogli wziąć udział w przedpremierowym pokazie kolejnych dwóch odcinków Wojen Klonów, a seanse uświetnione będą obecnością Pani Reżyser, która jest honorową członkinią Stowarzyszenia SWAT, oraz aktorów zaangażowanych w realizację polskiej wersji jezykowej serialu :). Pokaz odbędzie się o godzinie 17:00.

W ciągu dnia odbędą się także Szkolenia Padawanów, gdzie każdy młody fan Gwiezdnej Sagi będzie miał okazję ćwiczyć naukę władania mieczem świetlnym, a także zdobyć jedyny w swoim rodzaju dyplom, któy potwierdza ukończenie szkolenia.

Podczas spotkania odbędzie się finał prowadzonych od pół roku rozgrywek w grę „LEGO: Bitwa o Hoth, lecz atrakcyjne nagrody czekają nie tylko na naszych finalistów, ale także na uczestników pozostałych konkursów. Rozgrywki Finałowe rozpoczną się już od godziny 12:30. Nasi finaliści to (chronologicznie):

Fabian Mydlak,

Mateusz Mickiewicz,

Michał Bogiel,

Michał Żywicki,

Rafał Nowakowski.

O godzinie 14:00 rozpoczniemy kolejne rozgrywki w turnieju Kolekcjonerzy, czyli trwającym już od ponad dwóch lat konkursie wiedzy SWAT, wzorowanym na popularnym teleturnieju Milionerzy. Zapraszamy wszystkich poniżej 18 roku życia (wymagana umiejętność płynnego czytania) ;-) Osoby zainteresowane historią turnieju odsyłamy w to miejsce (link).

Jednocześnie każdy będzie miał możliwość przećwiczenia swojego refleksu w grze Kinect Star Wars, w godz. 12:00-17:00 i 18:00-19:00.

Podczas CELEBRATION SWAT VII odbędą się także rozgrywki w grę karcianą Force Attax. Będziecie mieli możliwość mierzenia się między sobą w dowolnym trybie gry oraz sprawdzenia sił swojej talii w turnieju zorganizowanym przez nas. Zapisy w godz. 12:00-14:00. Zapraszamy!

Podczas imprezy gwarantujemy możliwość spotkania astrodroida R2-D2 we własnej osobie :)

Szczegółowy i ostateczny plan dnia opubliujemy w najbliższych dniach. Do tego czasu podane wyżej godziny mogą ulec zmianie.

Celebration SWAT VII, czyli coroczna impreza SWAT dla dzieci, odbędzie się już 4 maja 2013 w salonie Traffic Club przy ul. Brackiej (róg Chmielnej). Zapraszamy w godz. 12:00-19:00. Wstęp wolny!

 

 

S.W.A.T. 2013