LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do "kącika budowniczych".

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do "kącika budowniczych".

Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni, że dopiero opublikowaliśmy informację o roboczym spotkaniu, a już mamy pierwszą zmianę do "kącika budowniczych". Podczas ostatniego "roboczego spotkania S.W.A.T." nasi konstruktorzy zbudowali już drugi poziom bojowej stacji kosmicznej imperium. Kontynuacja budowy już 27 marca w TRAFFIC CLUB. Oto lista osób.

Pierwszą zmianę budowniczych będą tworzyli:
Andrzej, Przemek, Tomek, Kasia, Maja, Aleksander - prosimy o zgloszenie się do "punktu rekrutacyjnego" punktualnie o godzinie 12:00.

W trakcie spotkania, dzieci bardzo często zamieniają się rolami i chcą uczestniczyć w więcej niż jednej atrakcji, dlatego prosimy nie rezygnować z przyjścia na spotkanie ze względu na "brak miejsc" w "kąciku budowniczych", gdyż wolne miejsca tworzą się dynamicznie podczas spotkania.

"Kącik budowniczych" to jedna z wielu atrakcji jakie czekają na dzieci i fanów "Gwiezdnych wojen" podczas naszych "roboczych spotkań S.W.A.T.".

Czekamy na zgłoszenia do turnieju "STARMILIADA". Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres info@swat.org.pl z dopiskiem - "STARMILIADA".

Serdecznie zapraszamy i Niech Moc będzie z Wami!

 

 

S.W.A.T. 2010