LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » XXI Finał WOŚP - Czekamy na Waszą pomoc!

XXI Finał WOŚP - Czekamy na Waszą pomoc!


W najbliższą niedzielę odbędzie się już 21 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i jak co roku gramy razem! Tym razem będą nam pomagały dwa nasze droidy, czyli R5-D4 oraz gwiazda R2-D2 :-).
Więcej informacji znajdziecie w dalszej części wiadomości.

Już od 6 lat wspólnie ze studentami z Wydziału Prawa i Administracji oraz Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego kwestujemy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku, po raz pierwszy Orkiestra podnosi temat nie tylko dzieci ale i również osób starszych. Nie tylko to będzie wyjątkowe w tym roku.

Jak co roku spotkacie różne postacie z Gwiezdnych wojen. Nie powinno zabraknąć postaci takich jak Anakin Skywalker, imperialny zwiadowca, szturmowcy czy imperialni gwardziści, rycerze Jedi oraz po raz pierwszy dołączą do nas dwa droidy czyli R2-D2 oraz R5-D4.

Naszą główną bazą będzie salon prasowy Traffic Club, przy ul Brackiej 25 w Warszawie, któremu serdecznie dziękujemy za udostępnienie pomieszczeń na nasze potrzeby.

Jeżeli chcecie nam pomóc w kwestowaniu, to jest taka możliwość i to bez ograniczeń wiekowych. Zawsze cierpimy na brak osób, które pomagają w przyklejaniu serduszek darczyńcom i takiej pomocy od Was oczekujemy. Wszystkich chętnych prosimy o wysłanie maila na adres info@swat.org.pl z tytułem "WOŚP 2013". W odpowiedzi zwrotnej otrzymacie od nas informację w jakich godzinach będziemy kwestowali oraz szczegóły dotyczące miejsc w jakich będziemy się pojawiać.

Traffic Club jest naszą "bazą", ale nie jest głównym punktem do kwestowania.

Poniżej zdjęcia z zeszłego roku. Dziękujemy Radkowi za ich udostępnienie.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia w niedzielę na WOŚPie!

 

 

S.W.A.T. 2013