LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - garść informacji

XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - garść informacji

Już jutro odbędzie się dwudziesty finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i jak co roku, postacie z Gwiezdnej sagi będą również pomagały w zbieraniu pieniędzy na rzecz dzieci. W dalszej części informacja, gdzie będziecie mogli spotkać postacie z sagi na ulicach Warszawy.

Jak co roku S.W.A.T. kwestuje wspólnie ze studentami wydziału prawa oraz zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. W planach mamy kwestowanie przed bramą główną Uniwersytetu Warszawskiego, następnie udajemy się w stronę Nowego Światu i dalej ul. Chmielną do centrum. Z centrum kierujemy się w stronę Złotych Tarasów, na terenie których możemy oficjalnie kwestować (dziękujemy za zgodę). W okolicach godziny 19:00 przemieszczamy się pod Domy Towarowe Centrum i oczekujemy na "światełko do nieba", czyli do godziny 20:00 o której kończymy kwestowanie i udajemy się z powrotem na dziedziniec Uniwersytetu Warszawskiego.

Postacie z Gwiezdnych wojen będzie mogli spotkać w godzinach 14:00-20:00.

Natomiast to jakie ostatecznie postacie wezmą udział w kweście będzie naszą tajemnicą, aż do niedzielnego spotkania :-).

Obecność droida jest uzależniona od warunków atmosferycznych, w przypadku opadów będziecie mogli go spotkać prawdopodobnie tylko w Złotych Tarasach. Niestety nie jest jeszcze odporny na deszcz i śnieg.

Wszelkie pytania prosimy wysyłać na adres info@swat.org.pl.

Poniżej kilka zdjęć z roku 2011.

Serdecznie zapraszamy i Niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2012