LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Wyniki konkursu KONSTRUKTOR Z ODLEGŁEJ GALAKTYKI cz. 2!

Wyniki konkursu KONSTRUKTOR Z ODLEGŁEJ GALAKTYKI cz. 2!

I stało się... konkurs "Konstruktor z odległej galaktyki" został rozstrzygnięty!
Prace, które napłynęły na konkurs zaskoczyły Nas pomysłowością i poziomem wykonania, okazuje się, że miłośnicy gwiezdnych wojen mają w sobie artystyczne dusze :-) i doskonały zmysł budowniczych. Potrafią oni wybudować zarówno bazy kosmiczne, nowe modele statków, roboty sprzątające i naprawcze, jak również wymyśleć "komiks" opisujący losy Anakina Skywalkera i odtworzyć go z klocków.

Dziękujemy Wam za zaangażowanie i poświęcony czas na wykonanie prac na konkurs, to prawdziwe małe dzieła sztuki. Wiemy, że niejeden inżynier zaczynał tak swoją przygodę życia konstruując wspaniałe budowle z klocków, to z nich tworzył swoje pierwsze śmiałe projekty.

Zwycięzców wyłoniliśmy w ramach głosowania, którego wyniki ogłosiliśmy w Kantynie SWAT (30.04.2011), czego skutkiem było nagrodzenie następujących prac:

Pierwszą nagrodę, czyli polską wersję językowa gry LEGO Star Wars III na komputer PC - od firmy LICOMP zdobył:

 - za ścigacz A.D1 "Pazur" - kapitan Jakub Rex (autora pracy powiadomimy mailem i uzgodnimy sposób odbioru nagrody)

Drugą nagrodę (niespodziankę), czyli grę na XBOX 360 "Star Wars the Clone Wars: Republic Heroes" od firmy LICOMP zdobył:

- za pojazd Patrolowiec Stref Leśnych - Miłosz Kuderski (autora pracy powiadomimy mailem i uzgodnimy sposób odbioru nagrody)

Trzecią nagrodę, czyli koszulkę LEGO Star Wars III zdobyli:

- za pojazd LASV - Andrzej Zdziarski (autora pracy powiadomimy mailem i uzgodnimy sposób odbioru nagrody)

- za Bazę na Tatooine c46/26 - Jaś Okliński (autora pracy powiadomimy mailem i uzgodnimy sposób odbioru nagrody)

Przyznaliśmy też jedno wyróżnienie za pracę pt. " Od Aniego do Vadera", którego konstruktorami byli: Piotr Kaczmar i Ania Kaczmar, nagrodą są breloczki LEGO Star Wars - Szturmowiec Imperium od firmy LEGO POLSKA.

Bardzo Wam DZIĘKUJEMY za udział w konkursie i gratulujemy wygranych nagród. :)

Zdjęcia nadesłanych konstrukcji zamieścimy na naszej stronie internetowej jeszcze przed Celebration S.W.A.T. V.

Przypominamy, że sposób odbioru nagród będzie uzgadniany bezpośrednio z zainteresowanymi. Niestety nie wysyłamy nagród pocztą. Wyjątkiem jest sytuacja kiedy osoba zainteresowana pokryje koszty wysyłki, które najczęściej nie przekraczają 5 zł."

Niedługo na naszej stronie pojawi się nowy konkurs internetowy, czytajcie i śledźcie na bieżąco nasze aktualności, bo jak zwykle czekać będą na Was atrakcyjne nagrody.

Uwaga: bardzo ważne dla uczestników konkursów internetowych!

Prosimy abyście zwracali baczną uwagę na wysyłane do nas załączniki z wykonanymi przez siebie pracami, zdjęcia na których są Wasze prace nie powinny być w większej rozdzielczości niż 800x600 DPI i najlepiej gdyby nie było ich więcej jak 3 sztuki. Zdarzało się juz bowiem tak, że pliki z pracami o większej rozdzielczości zostały odrzucane przez naszą skrzynkę, z powodu wielkości załączników. Maile z kilkoma zdjęciami zajmowały ponad 90 MB!

Gratulujemy i Niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2011