LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Wielkie zestawy klocków LEGO wędrują do dzieci - zakończenie atrakcji z "Celebration S.W.A.T. IV"

Wielkie zestawy klocków LEGO wędrują do dzieci - zakończenie atrakcji z "Celebration S.W.A.T. IV"

Podczas naszego dzisiejszego "roboczego spotkania S.W.A.T." w TRAFFIC CLUB zakończyliśmy zabawę w "poszukiwaniu JAR JARA", którą rozpoczęliśmy podczas "Celebration S.W.A.T. IV" na Agrykoli, a ze względu na nagłą burzę, która nas zaskoczyła 30 maja, zmuszeni byliśmy zakończyć dziś w TRAFFIC CLUB. Nagrodą główną w zabawie był zestaw klocków LEGO o numerze 10188, czyli wielka "Gwiazda Śmierci". Dodatkowo wylosowaliśmy, zgodnie z obietnicą złożoną 30 maja na Agrykoli, miejsce przekazania dwóch dużych pudeł z klockami LEGO dla małych i dużych dzieci.

Zabawa w "poszukiwaniu Jar Jara" była jedną z najbardziej skomplikowanych operacji jakie do tej pory przygotowaliśmy. Polegała ona na zebraniu informacji oraz udzieleniu odpowiedzi na bardzo trudne pytania związane z "Gwiezdnymi wojnami". Po zebraniu odpowiedzi na wszystkie pytania należało je zapisać na kuponach z naklejkami i czekać na losowanie nagrody głównej, czyli klocków LEGO o numerze 10188 - "Death Star". Zwycięzcą mogła zostać ta osoba, która udzieliła prawidłowej odpowiedzi na wszystkie pytania.

Podczas naszego dzisiejszego spotkania w "TRAFFIC CLUB" zaprosiliśmy uczestników zabawy w celu wyłonienia szczęśliwca, który otrzyma tą wspaniałą nagrodę. Niestety okazało się, że nie nikt, dosłownie nikt nie odpowiedział prawidłowo na wszystkie pytania konkursowe :-(. W związku z czym, zgodnie z tym co obiecaliśmy na Agrykoli, nagroda została przekazana do wylosowanej przez uczestnika zabawy organizacji którą wspiera zespół S.W.A.T..

I tak, zestaw klocków LEGO o numerze 10188 pojedzie do CENTRUM ZDROWIA DZIECKA, czyli FUNDACJI NASZE DZIECI!

Ale to nie koniec przekazywania klocków LEGO dla dzieci.

30 maja prosiliśmy również o wrzucanie do przygotowanego w tym celu pojemnika, adresów placówek wspierających oraz pomagających dzieciom. Mogły to być szkoły, przedszkola, żłobki, świetlice, szpitale, domy dziecka, hospicja itp. itd.. Firma LEGO POLSKA przekazała na rzecz dzieci dwa wielkie pudełka z klockami LEGO, które zostaną przekazane do wylosowanej placówki.

Losowanie przebiegło bez zakłóceń i dwa wielkie pudełka klocków LEGO powędrują do świetlicy w Gimnazjum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich z miejscowości Wólka Czepowa.

Serdecznie gratulujemy i Niech Moc będzie z Wami! 

 

S.W.A.T. 2010