LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Wielkanoc S.W.A.T., czyli wizyta na oddziale onkologicznym

Wielkanoc S.W.A.T., czyli wizyta na oddziale onkologicznym

Pierwszego kwietnia, nasz dzielny astrodroid R2-D2 wraz z pozostałymi członkami S.W.A.T., czyli rycerzem Jedi oraz imperialnym szturmowcem złożyli wizytę w Szpitalu Dziecięcym przy ul. Litewskiej w Warszawie. Oto krótka relacja z tego wydarzenia.

Na zaproszenie Fundacji Spełnionych Marzeń oddział specjalny Star Wars Artistic Team złożył niespodziewaną wizytę w Szpitalu Dziecięcym przy ul. Litewskiej w Warszawie. Nasz statek wylądował w godzinach popołudniowych przed wejściem do szpitala. Następnie udaliśmy się wspólnie z R2-D2 na oddział onkologiczny. Po otwarciu drzwi naszym oczom ukazały się uśmiechnięte buzie małych padawanów, którzy chyba już coś wcześniej podejrzewali. R2 zakomunikował nam, że jesteśmy u celu.

Nasz wyjątkowy astromech dzielnie zabawiał dzieci w asyście, nie mniej uroczego imperialnego szturmowca oraz skostniałego rycerza Jedi :-). 

Naszym celem było oderwanie małych padawanów od szarej rzeczywistości oraz wręczenie upominków z zajączkiem i gadżetami Star Wars. Nie obyło się bez niespodzianek oraz lekkiego szoku jakiego doznał jeden z młodych padawanów, który nie mógł uwierzyć, że do szpitala wjechał sam R2-D2.

Szturmowiec oraz Jedi nawet nie zwrócili na siebie uwagi :-). Moc była w nas bardzo silna, ciężko nam było rozstać się z dziećmi, jednak musieliśmy uszanować prawa jakimi rządzi się szpital i udaliśmy się z powrotem do naszego statku, którym wyruszyliśmy do bazy w samym centrum galaktyki. Kolejna misja S.W.A.T. wraz z R2-D2 już niedługo. 

Dziękujemy Fundacji Spełnionych Marzeń za zaproszenie oraz życzymy wszystkim Zdrowych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych oraz mokrego śmigusa dyngusa.

Więcej zdjęć z naszej wizyty zostanie zamieszczona w naszej galerii w drugim tygodniu kwietnia.

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami - zawsze!

 

 

S.W.A.T. 2010