LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » W oczekiwaniu na podsumowanie "Celebration S.W.A.T. III: Empik"

W oczekiwaniu na podsumowanie "Celebration S.W.A.T. III: Empik"

Nasze "służby", w pocie czoła, ciężko pracują nad przygotowaniem relacji z naszego ostatniego wielkiego sukcesu, czyli "Celebration S.W.A.T. III: Empik". Dając im więcej czasu tylko dla Waszych oczu zamieściliśmy filmik, który można było obejrzeć podczas "Celebration S.W.A.T.". Jednocześnie bardzo prosimy o zdjęcia oraz ...

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przyjście na tą niezwykłą akcję S.W.A.T., która przyciągnęła bardzo dużą ilość osób. Samych "numerków Jedi" rozdaliśmy ponad 2000 sztuk.

Czekamy na zdjęcia od Was, które z wielką przyjemnością zamieścimy w naszej galerii. Zdjęcia prosimy wysyłać na adres celebration@swat.org.pl (maksymalna wielkość załącznika to 50 MB).

Bardzo prosimy o przesyłanie swoich relacji oraz wrażeń z naszego "Celebration S.W.A.T.", które moglibyśmy opublikować na naszej stronie internetowej. Czekamy również na Wasze uwagi, które posłużą nam m.in. do poprawienia kolejnych edycji "Celebration S.W.A.T.", bo jak już niektórzy wiedzą kolejna akcja już na początku przyszłego roku.

Jeżeli chcecie nam pomagać podczas takich imprez oraz w naszej codziennej działalności prosimy o zajrzenie do działu "dołącz do S.W.A.T.".

Prosimy o wysyłanie do nas swoich relacji oraz wrażeń oraz uwag, które pomogą nam przy organizacji kolejnego "Celebration S.W.A.T.", na adres email: celebration@swat.org.pl .

A teraz czas na obejrzenie kolejnej krótkiej, wykonanej w 100% przez nas, animacji którą po raz pierwszy można było zobaczyć podczas "Celebration S.W.A.T. III: Empik.

Dziękujemy i Niech Moc będzie z Wami 

 

 

S.W.A.T. 2009