LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Celebration SWAT V - program szczegółowy

Celebration SWAT V - program szczegółowy


Przed nami ostatnie dni do kolejnej niezwykłej misji, dedykowanej wszystkim dzieciom, zarówno tym młodszym i starszym. Jak co roku, w dzień dziecka, nasz zespół przygotował kolejną imprezę z cyklu Celebration SWAT.

29.05 od godziny 11:00 do 19:00 na warszawskiej Agrykoli nie zabraknie postaci z Gwiezdnych Wojen,  dzięki którym świat z odległej galaktyki znów zagości na naszej planecie. W programie Celebration SWAT V znajdą się:

SHOW – czyli nowe i udoskonalone WSPOMNIENIA SZTURMOWCÓW -  sztandarowe przedstawienie SWAT, humorystyczne spojrzenie na historię Gwiezdnych Wojen oczami dwóch szturmowców. Pokaz uświetniają epickie pojedynki na miecze świetlne rodem z filmów, rozgrywane chronologicznie, między kolejnymi bohaterami Sagi.

Szkolenia – Swoje umiejętności będzie można przetestować w szkoleniu Mocy, szkoleniu armii republiki (gry ruchowe SWAT, czyli gwiezdno-wojenna rekreacja po raz pierwszy), szkoleniu snajperów oraz najważniejszym, czyli szkoleniu Padawanów, gdzie młodzi uczniowie walczyć będą z samym Lordem Vaderem.

Goście SWAT – najnowsze ciekawostki z produkcji „Wojen Klonów” prosto ze źródła, czyli aktorów i osób zaangażowanych w realizację polskiej wersji serialu. W programie zaplanowany jest występ na scenie, a także możliwość zbierania autografów gwiazd, podkładających głos postaciom z gwiezdnej sagi.

Liczne sektory z gwiezdnymi atrakcjami - w niespotykanym dotąd wymiarze będzie można bawić się w sektorze artystycznym, sektorze gier video, sektorze gadżetów i zabawek, a także sektorze droidów, gdzie przyjmie Was R2-D2 we własnej osobie – jedyna w Polsce zdalnie sterowana replika w skali 1:1.

Oczywiście nie zabraknie możliwości fotografowania się z napotkanymi postaciami z Gwiezdnych Wojen na tle unoszącej się nad całym wydarzeniem ogromnej Gwiazdy Śmierci. Niebywałą atrakcją będzie również specjalna zapowiedź oraz informacje o Sadze, czyli wydanie po raz pierwszy wszystkich filmów w formacie HD na Blu-ray! Z tej okazji na Celebration SWAT V będą dostępne unikalne plakaty, przygotowane wyłącznie na ten dzień.

Niech moc będzie z Wami na Agrykoli!

Poniżej prezentujemy plan Gwiezdnego Miasteczna, które będzie czekało na Was na Agrykoli w najbliższą niedzielę 29 maja 2011, oraz HARMONOGRAM ATRAKCJI NA SCENIE.

PLan SWAT Celebration V

 

Zapraszamy na wszystkie wymienione atrakcje i wiele więcej!

Niech moc będzie z Wami!

 

 

S.W.A.T. 2011