LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Super nagrody w konkursie rysunkowym oraz przygotowania do "roboczego spotkania S.W.A.T." - aktualizacja - zdjęcia nagród

Super nagrody w konkursie rysunkowym oraz przygotowania do "roboczego spotkania S.W.A.T." - aktualizacja - zdjęcia nagród

Przypominamy, że trwa jedyny w swoim rodzaju konkurs rysunkowy. Dla zwycięzców mamy wyjątkowe nagrody (klocki LEGO, miecz świetlny, figurki kolekcjonerskie i inne). Zgłoszenia przyjmujemy tylko do 20 marca. Finał podczas "roboczego spotkania S.W.A.T." w TRAFFIC CLUB. Czekamy również na zgłoszenia do "STARMILIADY" i do "Kącika budowniczych".

Osoby zainteresowane konkursem prosimy o zapoznanie się z jego zasadami w tym miejscu oraz klikając na poniższym zdjęciu.

Naprawdę warto bo nagrody są bardzo cenne.

Zdjęcia nagród w naszym konkursie rysunkowym.

oraz gadżety do rysowania z serii "Wojny klonów" ufundowane przez firmę PATIO.

Czekamy na Wasze zgłoszenia do turnieju "STARMILIADA", czyli zabawy dla całych rodzin i fanów "Gwiezdnych wojen". Drużyna musi liczyć minimum 4 osoby, a docelowo 5. Oczywiście mogą się również zgłaszać pojedyńcze osoby, które dołączą do innych i wspólnie utworzą zespół 4 lub 5 osobowy.

Finał pierwszej edycji już 30 maja podczas "CELEBRATION S.W.A.T. IV".

Dla wszystkich członków zwycięzkiej drużyny są już przygotowywane atrakcyjne nagrody.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: starmiliada@swat.org.pl.

Zapraszamy również do zgłaszania dzieci do "kącika budowniczych", w którym przed konstruktorami jest nielada wyzwanie w postaci zbudowania bojowej stacji kosmicznej imperium, składającej się z ponad 3800 klocków LEGO.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres info@swat.org.pl. W tytule wiadomości koniecznie prosimy wspisać "zgłoszenie do kącika budowniczych".

Chętni do pomocy proszeni są o zgłoszenia na adres info@swat.org.pl. W tytule prosimy wpisać "robocze spotkanie - pomocna dłoń", a w treści prosimy wpisać w czym chcecie nam pomóc np. pomocy przy prowadzeniu konkursów, grach planszowych, w kąciku z zabawkami, w kąciku z robotami itp.. Do pomocy mogą się zgłaszać tylko osoby, które ukończyły 18 lat lub młodsze ale pod warunkiem, że będą pod opieką osoby pełnoletniej.

Pomoc podczas imprez to pierwszy krok do wstąpienia w szeregi S.W.A.T..

Mamy bardzo dobrą wiadomość. Na Waszą prośbę "robocze spotkania S.W.A.T." będą dłuższe :-).

Kolejne spotkanie, czyli zabawy w "Gwiezdne wojny" już 27 marca w godzinach 12:00-16:00 tylko w warszawskim salonie "TRAFFIC CLUB".

Więcej informacji o marcowym spotkaniu już niedługo na naszej stronie.

Pamiętajcie, że wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami

 

 

S.W.A.T. 2010