LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Star Wars Celebration V - Dzień pierwszy

Star Wars Celebration V - Dzień pierwszy

Pierwszy dzień Star Wars Celebration V za nami. Zapraszamy do obejrzenia kolejnej porcji zdjęć wykonanych przez członków S.W.A.T., którzy dzielnie „pracują” oraz bawią się podczas tego jedynego w swoim rodzaju „święta” dla fanów Gwiezdnych wojen. Oto co dla was przygotowaliśmy.

Z samego rana w „służbowych” zbrojach imperialnych szturmowców i zwiadowcy rozpoczęliśmy „oficjalną” przygodę ze Star Wars Celebration V. Czekało na nas mnóstwo miłych niespodzianek w tym m.in. spotkania z ciekawymi osobami oraz odkrywanie ogromu centrum konwentowego w Orlando.

Jako „wystawcy” mamy dostęp praktycznie do każdej części centrum konwentowego, jednak ze względu na obowiązki jakie musimy wypełniać, nie możemy być wszędzie. Dlatego nasze relacje będą sprowadzały się do wybranych tematów wraz ze zdjęciami, które powiedzą znacznie więcej niż jakakolwiek relacja pisana.

Pierwszego dnia zebraliśmy troszkę autografów od bardzo licznie przybyłej grupy aktorów biorących udział w filmach fabularnych oraz podkładających głosy w serialu animowanym. Zobaczyliśmy również olbrzymie ilości niesamowitych gadżetów, zabawek, strojów, komiksów, klocków, książek, oraz imponujących dekoracji wykonanych przez fanów Gwiezdnych wojen. Zapoznaliśmy się również funkcjonowaniem nowych mieczy Force FX z wyjmowanym ostrzem od firmy Hasbro. Trzeba to przyznać, że robią wrażenie i są bardzo proste w obsłudze. Niestety na razie dostępne będą tylko wersje „Dartha Vadera” oraz „Anakina Skywalkera” – miecze można bez problemu kupić w licznych punktach sprzedaży.

 

Kolejnym niezwykłym odkryciem była zbroja Boby Fetta wykonana w całości z klocków Lego. Ciekawe osoby, miejsca, astrodroidy, stroje, zabawki, gadżety będziemy opisywali każdego dnia.

Niestety obejście tak olbrzymich pomieszczeń jak te będące w Centrum Konwentowym w Orlando to wyprawa na więcej niż jeden dzień, dlatego już jutro kolejna porcja informacji ze Star Wars Celebration V.

W oczekiwaniu na nie zapraszamy do obejrzenia kolejnej porcji zdjęć, które są już dostępne w naszej galerii.

 Do jutra i Niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2010