LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Star Wars Celebration V - Dzień drugi

Star Wars Celebration V - Dzień drugi

Przez przesądnych piątek trzynastego uważany jest za dzień, w którym w ogóle najlepiej jest nie wychodzić z łóżka. My jednak uważamy inaczej. Jednak dla zespołu S.W.A.T. jest to dzień, w którym zdarzają się cuda.

Zaczęło się jednak „pechowo”. Carrie Fisher (księżniczka Leia) przybyła do swojego stanowiska, gdzie rozdawała autografy ponad godzinę później niż było to przewidziane. Szczęśliwie jednak miejsce na samym początku kolejki pozwoliło nam zdobyć autograf bez dalszej zwłoki. Następnie odwiedziliśmy kolejnych aktorów, biorących udział w produkcji filmów Gwiezdne wojny, a potem wróciliśmy do naszego pomieszczenia, w którym znajdowało się ponad 80 jednostek droidów R2 i nie tylko.

 

W sali szybko pojawiły się dwa droidy protokolarne, które skutecznie przyciągały uwagę wszystkich wokół. Ogromną atrakcją był Obi-Wan Kenobi (Clone Wars) ze swoją detalicznie wykonaną zbroją. Lecz nie to byhło najważniejsze. Mistrz Kenobi sprawiał, że kukła Yody którą posiadał dosłownie ożywała. Jego idealnie odwzorowany głos i gestykulacja w połączeniu ze smaczkami takimi jak charakterystyczne chrząkanie pozwalały uwierzyć w spotkanie z prawdziwym mistrzem Yodą.

 

Podczas drugiego dnia Celebation V udało nam się lepiej poznać makiety (w skali 1:1!!!) sprowadzone z  Belgii, przedstawiające myśliwiec TIE Interceptor, Snow Speeder, bunkier z Endora i Speeder  Bike, wnętrze Sokoła Millenium oraz (już nie 1:1) maszynę kroczącą AT-AT.

 

Sekret naszego szczęścia tkwił jednak w tym, co działo się zanim rozpoczął się drugi dzień Celebration V. Tuż po godzinie 08:00 czasu lokalnego pomieszczenie R2 Builders odwiedził nikt inny, jak sam twórca Gwiezdnych wojen GEORGE LUCAS. Wizyta miała charakter poufny i była przeznaczona jedynie dla oczu Wystawców (Exhibitors), do których należymy, i całej reszty załogi, bez której Celebration V nigdy nie byłoby tak wyjątkowe.

 

Szczegóły spotkania z GEORGEM LUCASEM zaprezentujemy wkrótce w przygotowywanym materiale filmowym z relacją ze wszystkich dni Star Wars Celebration V.

Kolejne wieści już jutro. Więcej zdjęć z dzisiejszego dnia znajdziecie w naszej galerii.

Niech moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2010