LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Star Wars Celebration Europe II: Dzień 2

Star Wars Celebration Europe II: Dzień 2

Byliśmy już niemalże przekonani, że pierwszego dnia osiągneliśmy szczyt wrażeń. Jednakże szybko okazało się, że myliliśmy się... i to bardzo.

Sobota minęła nam niesłychanie szybko, a wszystko to za sprawą niezwykle emocjonujących przeżyć, w które ten dzień obfitował. Z samego rana mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z Kathleen Kennedy, czyli osobą od niedawna zarządzającą firmą LucasFilm Ltd. , a w tym produkcją filmu Star Wars Episode VII (potocznie "ep 7").

O Pani Kathleen Kennedy napiszemy w oddzielnym newsie :-).

Kathy rozmawiała o swojej dotychczasowej pracy, jednak uchyliła również rąbka tajemnycy o nowych filmach, a informacja ta stworzyła niezwykle pozytywne wrażenie wśród publiczności. John Williams ponownie będzie tworzył ścieżkę dźwiękową do Gwiezdnych Wojen. Taka informacja z pewnością wszystkich cieszy :)

Następny w kolejności był Dave Filloni, czyli postać w kowbojskim kapeluszu - reżyser Wojen Klonów i nadchodzącego serialu Star Wars: Rebels. To właśnie ten serial budził największe emocje, zaś Dave pokazał zgromadzonym szereg prac koncepcyjnych, w tym Gwiezdne Niszczyciele oraz Szturmowców, a także opublikował logo nowego serialu, które możecie zobaczyć poniżej.

Natychmiast po tym w oficjalnym sklepie Star Wars Celebration Europe pojawiły się koszulki z zaprezentowanym logo, które rozeszły się jak świeże bułeczki, dosłownie w mgnieniu oka

Tego dnia R2-D2 po raz drugi spotkał Anthony'ego Danielsa, który poprowadził bardzo żywiołowe i zabawne spotkanie z fanami, a podczas części pokazu asysował mu nikt inny jak nasz R2-D2 we własnej osobie. Byliśmy bardzo szczęśliwi mogąc partnerować odwtórcy roli C-3PO w jego punkcie programu. Co tu dużo mówić... Anthony, dziękujemy!

Sobotni wieczór należał już tylko do księżniczki Lei, czyli Carrie Fisher oraz... jej psa, z którym pojawiła się na scenie. Został on jednak odprowadzony na zaplecze, gdyż zaczął roszarpywać na części pluszowe Ewoki, które towarzyszyły do tej pory gwiazdom na scenie.

Carrie powiedziała dużo o swoich relacjach z fanami, lecz na szczególną uwagę zasługuje jej wystąpienie w odtworzeniu sceny z Powrotu Jedi razem z ewokiem o imieniu Wicket. Było to niezwykle zabawne zdarzenie, z którego zdjęcie możecie podziwiać poniżej.

Na dzisiaj to wszystko. Jutro ostatni dzień Star Wars Celebration Europe II.

Niech moc będzie z Wami!

 

 

 

S.W.A.T. 2013