LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Star Wars Artistic Team oficjalnie uznaną organizacją przez LUCASFILM LTD.

Star Wars Artistic Team oficjalnie uznaną organizacją przez LUCASFILM LTD.


Jest nam niezmiernie miło poinformować, że po trzech latach działalności oraz bardzo ciężkiej pracy Star Wars Artistic Team, w skrócie S.W.A.T., został zauważony i doceniony przez LUCASFILM LTD.

Stowarzyszenie Star Wars Artistic Team jest pierwszą Polską organizacją, skupiającą fanów i wolontariuszy posiadających stroje z filmów "Gwiezdne wojny", która została oficjalnie uznana przez LUCASFILM LTD.

Star Wars Artistic Team jest jedną z wielu światowych i pierwszą w Polsce,  organizacją fanów skupiającą osoby, których celem działania jest wspieranie potrzebujących z wykorzystaniem magii strojów oraz wszechświata wkreowanego przez Georga Lucasa w filmach z cyklu "Gwiezdne wojny".   

Dotychczas, wszelkie znaki graficzne oraz nazwę wykorzystywaliśmy zgodnie z polskim prawem. Obecnie już oficjalnie, za zgodą LUCASFILM LTD. możemy wykorzystywać nazwę oraz logotypy "Star Wars Artistic Team - S.W.A.T." oraz wszelkie znaki graficzne wykorzystywane przez nasze stowarzyszenie, na całym świecie!.

Zauważenie przez LUCASFILM LTD., tak "małego" stowarzyszenia fanów jakim jest "Star Wars Artistic Team" jest dla nas wielkim wyróżnieniem i zaszczytem. Dołożymy wszelkich starań, żeby nie zawieść pokładanych w nas nadziei oraz przyczynimy się w jeszcze większym stopniu do niesienia pomocy potrzebującym z wykorzystaniem pozytywnych wartości jakie niesie ze sobą świat wykreowany przez Georga Lucasa w filmach z cyklu "Gwiezdne wojny".

Nie zmienia to faktu, że cały czas czekamy na nowe osoby, które chcą pomagać potrzebującym oraz lubią zabawę w "Gwiezdne wojny" :).

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2010