LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » S.W.A.T. i WOŚP już w niedzielę!

S.W.A.T. i WOŚP już w niedzielę!

Wedle wcześniejszych zapowiedzi Star Wars Artistic Team 10 stycznia przybędzie na XVIII Finał WOŚP do Poznania oraz Warszawy! Jasna i Ciemna strona mocy zjednoczone we wspólnych barwach S.W.A.T. będą pomagać Wielkiej Orkiestrze przez cały dzień.

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wyrusza z Poznania, finał zaś odbywa się w Warszawie i to właśnie w tych dwóch miastach pojawi się zespół S.W.A.T..

W Poznaniu kwestujemy pierwszy raz, zatem szczególnie liczymy na Waszą pomoc oraz życzliwość. W Warszawie zaś pojawiamy się po raz kolejny, w związku z tym publikujemy szczegółowy plan dnia, by każdy zainteresowany wiedział, gdzie nas znaleźć.

 

Warszawa 10.01.10:

W samo południe siły Imperium, rycerze Jedi i inni boaterowie Gwiezdnej Sagi wyruszą z bram Uniwersytetu Warszawskiego, by udać się Krakowskim Przedmieściem na Stare Miasto i wrócić tą samą drogą. Drugie wyjście odbywa się o godzienie 18:00, kiedy to z tego samego miejsca skierujemy się w stronę centrum miasta, aby podziwiać coroczne "Światełko do nieba".

Zapraszamy!

 

Przypominamy, że w planach mamy pobicie zeszłorocznego wyniku  7.100 PLN, co może się udać tylko dzięki Waszemu wsparciu.

Liczy się każdy grosz i nie dla nas, lecz przede wszystkim dla tych najbardziej potrzebujących, czyli w tym roku dla dzieci z chorobami onkologicznymi.

Chętnych do pomocy prosimy o wysłanie maila na adres wosp@swat.org.pl z informacją w jakich godzinach możecie nam towarzyszyć.

Dzieci prosimy o przyjście z mamą, tatą lub pełnoletnim opiekunem.

Do zobaczenia i Niech moc będzie z Wami!

Liczymy na Waszą pomoc tak przy kwestowaniu jak i na duże datki, które trafią do naszych puszek i tym samym będziemy mogli poprawić nasz zeszłoroczny rekord, który wyniósł 7.100 PLN.

 

S.W.A.T. 1970