LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » 24 lipca od 12:00 - "Robocze spotkanie S.W.A.T. w TRAFFIC CLUB

24 lipca od 12:00 - "Robocze spotkanie S.W.A.T. w TRAFFIC CLUB

Zapraszamy wszystkich na kolejne w tym roku, a pierwsze z dwóch wakacyjnych "roboczych spotkań S.W.A.T.". Najbliższe spotkanie będzie wyjątkowe i inne niż dotychczasowe, bo będzie znacznie więcej kosmicznej zabawy dla każdego. Oto co dla was przygotowaliśmy. Gwarantujemy miły chłód, bo wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane.

Dla wszystkich którzy przyjdą 24 lipca w godzinach 12:00-16:00 do TRAFFIC CLUB mamy przygotowanych kilka niezwykłych i wyjątkowych atrakcji. Oczywiście nasz R2-D2, czyli pierwsza i jedyna w Polsce zdalnie sterowana replika astrodroida, będzie nam towarzyszył przez cały dzień.

Po raz pierwszy mamy dla Was przejażdzki na kosmicznym urządzeniu "segway", czyli dwa urządzenia do waszej dyspozycji.

Po raz pierwszy pojedynki na 70 calowym ekranie w grę na kosoli Wii, czyli  "Star Wars The Clone Wars: Lightsaber Duels ". Rozgrywki zaczynamy punktulanie o godzinie 12:00.

Chętni do udziału w pojedynkach proszeni są o przesyłanie zgłoszeń do turnieju na adres email info@swat.org.pl  koniecznie z dopiskiem "Turniej Jedi" dla zwycięzcy turnieju mamy grę na komputer PC. W pierwszej kolejności w turnieju biorą udział osoby, które prześlą swoje zgłoszenia na powyższy adres email. Pozostałe osoby, które przyjdą na spotkanie będą mogły zmierzyć się w pojedynkach w miarę dostępności konsoli.

Oczywiście podczas "roboczego spotkania S.W.A.T." odbędą się również nasze stałe punkty, czyli konkursy wiedzy oraz strojów, składanie klocków LEGO - prosimy o zgłoszenia do kącika budowniczych na adres info@swat.org.pl z dopiskiem "kącik budowniczych". Dodatkowo będą na was czekały - kącik z robotami, sektor gier planszowych, kącik z zabawkami oraz to wszystko co pomożecie nam przygotowac na "robocze spotkanie".

I tak jak zawsze przypominamy, że wszystkie atrakcje są BEZPŁATNE!

Salon TRAFFIC CLUB zlokalizowany jest w Warszawie przy ul. Brackiej 25. "Robocze spotkanie S.W.A.T" odbędzie się jak zawsze na trzecim piętrze.

Podczas "roboczych spotkań S.W.A.T." członkowie stowarzyszenia S.W.A.T. są w "cywilu" i nie posiadają strojów bohaterów z sagi.

Serdecznie zapraszamy i Niech Moc będzie z Wami!

 

 

 

 

S.W.A.T. 2010