LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Robocze spotkanie S.W.A.T. dopiero w styczniu 2010

Robocze spotkanie S.W.A.T. dopiero w styczniu 2010

Mamy dla Was dobrą i mniej dobrą informację. Mniej dobra to taka, że spotkanie "robocze" S.W.A.T. odbędzie się dopiero w styczniu 2010. A dobra to taka, że...

Nasze spotkanie odbędzie się w warszawskim salonie "TRAFFIC CLUB". Kolejne "robocze" spotkanie odbędzie się w lutym 2010 prawdopodobnie w salonie prasowym "EMPIK - Junior" lub ponownie w "TRAFFIC CLUB".

Niestety praca, studia zawsze są ważniejsze niż hobby jakim jest dla nas zabawa w "Gwiezdne wojny" i z tego powodu jesteśmy zmuszeni do zmiany terminu spotkania "roboczego" S.W.A.T. z grudnia 2009 na styczeń 2010.

Spotkanie w styczniu będzie wyjątkowe bo tylko na nim będziecie mogli zobaczyć po raz pierwszy w Polsce replikę, czyli wykonanego w skali 1:1 astrodroida R2-D2, a to tylko jedna z wielu atrakcji jakie będą obecne na naszym spotkaniu roboczym.

Przypominamy Wam również o trwającym konkursie oraz zapraszamy do kącika kolekcjonera, w którym zachęcamy do wspólnej zabawy w gwiezdno-wojenną kolekcję.

Dodatkowo już w najbliższą sobotę 12 grudnia w godzinach 12:00-18:00, tym razem dla mieszkańców Warszawy i okolic organizujemy wspólnie z firmą HASBRO zabawy dla dzieci w sklepach SMYK przy ul. Kruczej oraz w Centrum Handlowym "Promenada", które się mieści przy ul. Ostrobramskiej.

Serdecznie zapraszamy i Niech Moc będzie z Wami

 

S.W.A.T. 2009