LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Relacja wideo z drugiego "roboczego spotkania S.W.A.T." - aktualizacja

Relacja wideo z drugiego "roboczego spotkania S.W.A.T." - aktualizacja

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z naszego drugiego w tym roku "roboczego spotkania S.W.A.T.", które odbyło się 27 lutego w warszawskim TRAFFIC CLUB. Wszystko o spotkaniu w dalszej części wiadomości. Kolejne spotkanie już w marcu.

Bardzo dziękujemy na błyskawiczną odpowiedź na naszą prośbę o zdjęcia (czekamy na więcej, szczególnie brakuje nam z konkursu rysunkowego). Dzięki nim oraz nagranym przez Was filmom udało nam się zrobić wideo relację z wczorajszego "roboczego spotkania S.W.A.T." - dziękujemy.

A teraz informacje o tym co się wydarzyło na spotkaniu, które trwało od godziny 12:00 do 15:00.

Przez 3 godziny odwiedziło nas ponad 600 osób!!! - Dziękujemy.

Wręczyliśmy nagrody główne - zaległe - osobom, które brały udział w naszych konkursach internetowych. Jednak nie wszyscy byli obecni na spotkaniu i na nich cały czas oczekują nagrody. Część nagród została wysłana pocztą.

Cały czas czekamy na wasze prace do konkursu "Rysujemy karykaturę postaci z Gwiezdnych wojen".

W turnieju "STARMILIADA" drużyna Sith ponownie wygrała ze śmiałkami, którymi tym razem była rodzina Pani Ewy. Oczywiście to jeszcze nic straconego dla przegranych, bo mamy system pucharowy i w finałach, kto wie może ponownie się zmierzą. 

W konkursie strojów wręczyliśmy dwie nagrody główne (informacje w trakcie uzupełniania).

W konkursie rysunkowym wzięło udział bardzo dużo zawodników - bardzo prosimy o przesłanie zdjęć, gdyż obecnie żadnego nie posiadamy. i wszyscy dostali nagrody :-). Dziękujemy za przesłane zdjęcia.


Nasi konstruktorzy wybudowali już drugi poziom bojowej stacji kosmicznej imperium z klocków LEGO, czyli składającej się z ponad 3800 elementów "Gwiazdy śmierci".

Rozgrywki w "Star Wars Monopoly" trwały od godziny 12:00 do 15:00.

W kąciku z zabawkami pojawiło się dużo nowych modeli statków kosmicznych oraz maszyn kroczących.

Podczas treningu wojsk klonów, na naszej strzelnicy, nikt nie odniósł obrażeń.

Osoby, które pożyczyły książkę "Star Wars Galaxies" proszone są o jej zwrot.


Odbyła się premiera naszego astrodrioda R2-D2, który przez cały czas nam towarzyszył na spotkaniu - więcej informacji w oddzielnym artykule.

Cały czas czekamy na zgłoszenia drużyn do turnieju "STARMILIADA". Zgłoszenia należy wysyłać na adres spotkanie@swat.org.pl z dopiskiem "STARMILIADA".

Zdjęcia ze spotkania dostępne są już w naszej galerii.

Kolejne spotkanie już 27 marca również w TRAFFIC CLUB.

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami

 

S.W.A.T. 2010