LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » REKRUTACJA - Klub SWAT w nowym roku szkolnym 2013/2014

REKRUTACJA - Klub SWAT w nowym roku szkolnym 2013/2014


Już niebwem odbędzie się pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie w Kanytnie SWAT. Jest to również początek nowego cyklu Sprawności w Klubie SWAT, w którym właśnie rozpoczynamy rekrutację uzupełniającą.

Klub SWAT to jedyny w swoim rodzaju fanklub Gwiezdnych wojen dla dzieci. Spotkania odbywają się raz w miesiącu, przed Kantyną SWAT (ostateczna godzina rozpoczęcia zostanie podana po opublikowaniu listy członków) i opierają się na realizowaniu tematycznych zadań w celu zdobycia „Sprawności”. Każda zdobywana Sprawność stanowi oddzielny „order” i składają się na nią zadania realizowanie podczas trzech spotkań. By ją zdobyć wymagany jest aktywny udział w minimum 2 z 3 spotkań.

Sprawność jest odznaczeniem, które dziecko otrzymuje do rąk własnych, a także odznaczeniem graficznym na stronie internetowej przy profilu dziecka. Sprawności będą zdobywane w grupach, które będą się zmieniać co trzecie spotkanie, czyli co sprawność.

Poza sprawnościami, czyli odznaczeniami,  każdy uczestnik będzie zdobywał punkty na swoje indywidualne konto poprzez realizowanie zadań podczas spotkania (drużynowo) i prace domowe dla chętnych (indywidualnie). Trójka najlepszych w przyszłości będzie mogła wymienić swoje punkty na nagrody rzeczowe – po zakończeniu cyklu sprawności – w czerwcu.

Kantyna SWAT jak i Klub SWAT to przede wszystkim zabawa. Jednakże Sprawności mają zmienić tę zabawę w Gwiezdne Wojny w zabawę poprzez poznanie i naukę. Planujemy dać uczestnikom szansę kreatywnego myślenia, analizowania problemów oraz współpracy w zespole. Chcemy, żeby każdy miał szansę by pokazać i rozwinąć swój talent. Każde dziecko będzie miało oczywiście okazję by poznać nowych znajomych i zintegrować się w grupie.

Spotkania przeznaczone są dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat. Jeżeli liczba chętnych w tym wieku będzie niska, to rozszerzymy powyższy przedział wiekowy. Proszę także pamiętać, że członkowie stowarzyszenia SWAT nie mogą wziąć odpowiedzialności za Państwa pociechy, w związku z czym zajęcia w ramach Klubu SWAT muszą odbywać się w obecności rodziców.

Zgłoszenia prosimy nadsyłać w formie wiadomości email na adres info@swat.org.pl Wiadomość powinna zawierać imię i nazwisko dziecka oraz wiek, a także imię i nazwisko rodzina / opiekuna. Podkreślamy, że pierwszeństwo mają dzieci z poprzedniej listy Klubowiczów. Kolejni członkowie będą przyjmowani wg kolejności zgłoszeń (dzieci w wieku 8-12 lat mają pierwszeństwo) aż do wypełnienia limitu członków.

Na Wasze maile czekamy do 25 września 2013 do godz 23:59.

Pragniemy poinformować, że bierzemy pod uwagę stworzenie nowej (drugiej) grupy Klubowiczów, którzy rozpoczną od początku realizowanie naszego programu Sprawności. Jest to jednak uzależnione od ilości chętnych i wielkości naszej kadry na nadchodzący rok.

 

Zdjęcia z wybranych spotkań znajdziecie w naszej galerii.

Przypominamy, że wszystkie zajęcia klubowiczów są bezpłatne.

Zapraszamy do Wspólnej zabawy!

Niech moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2013