LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Rekrutacja do Klubu SWAT

Rekrutacja do Klubu SWAT

Lato nam dopisuje, a połowa wakacji już za nam. Tym samym coraz większymi krokami zbliża się kolejne spotkanie Klubu SWAT, w związku z czym rozpoczynamy dodatkową rekrutację na okres wrzesień-październik-listopad.

Liczba miejsc jest ograniczona ze względu na uzupełnianie listy na miejsca nieaktywnych dzieci. Kolejni członkowie będą przyjmowani wg kolejności zapisów aż do wypełnienia limitu członków. Prosimy o przesyłąnie maili na adres info@swat.org.pl do dnia 31 sierpnia 2012 roku.

Sprawności, które będziemy w tym roku realizować to Zbrojmistrz, Archeolog oraz Znawca Droidów. Mamy nadzieję, że wszystkim przypadną do gustu tematy naszych spotkań :)

Klub SWAT to jedyny w swoim rodzaju fanklub Gwiezdnych wojen dla dzieci. Spotkania odbywają się raz w miesiącu, przed Kantyną SWAT (ostateczna godzina rozpoczęcia zostanie podana po opublikowaniu listy członków) i opierają się na realizowaniu tematycznych zadań w celu zdobycia „Sprawności”. Każda zdobywana Sprawność stanowi oddzielny „order” i składają się na nią zadania realizowanie podczas trzech spotkań. By ją zdobyć wymagany jest aktywny udział w minimum 2 z 3 spotkań.

Sprawność jest odznaczeniem, które dziecko otrzymuje do rąk własnych, a także odznaczeniem graficznym na stronie internetowej przy profilu dziecka. Sprawności będą zdobywane w grupach, które będą się zmieniać co trzecie spotkanie, czyli co sprawność.

Kantyna SWAT jak i Klub SWAT to przede wszystkim zabawa. Jednakże Sprawności mają zmienić tę zabawę w Gwiezdne Wojny w zabawę poprzez poznanie i naukę. Planujemy dać uczestnikom szansę kreatywnego myślenia, analizowania problemów oraz współpracy w zespole. Chcemy, żeby każdy miał szansę by pokazać i rozwinąć swój talent. Każde dziecko będzie miało oczywiście okazję by poznać nowych znajomych i zintegrować się w grupie.

Spotkania przeznaczone będą dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat. Jeżeli liczba chętnych w tym wieku będzie niska, to rozszerzymy powyższy przedział wiekowy. Proszę także pamiętać, że członkowie stowarzyszenia SWAT nie mogą wziąć odpowiedzialności za Państwa pociechy, w związku z czym zajęcia w ramach Klubu SWAT muszą odbywać się w obecności rodziców.

Do zobaczenia i niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2012