LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Przyjmujemy zgłoszenia do "Starmiliady", czyli turnieju dla całych rodzin fanów "Gwiezdnych wojen"

Przyjmujemy zgłoszenia do "Starmiliady", czyli turnieju dla całych rodzin fanów "Gwiezdnych wojen"

Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń do jedynego w swoim rodzaju turnieju dla całych rodzin fanów "Gwiezdnych wojen", czyli "Starmiliady". Zapraszamy również do udziału w turnieju 5 osobowych grup fanów.

Turniej "Starmiliada" jest zabawą polegającą na zdobywaniu punktów poprzez prawidłowe odpowiedzi na pytania oraz wykonywanie zadań, których realizacja wymaga znajomości filmów z cyklu "Gwiezdne wojny" - opieramy się tylko na filmach i wszystkim co jest z nimi związane, włącznie z serialem "Wojny klonów". Turniej przeznaczony jest dla całych rodzin oraz zorganizowanych grup fanów "Gwiezdnych wojen". Lista nagród dla finalistów zostanie opublikowana w marcu 2010.

Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. W turnieju mogą wziąć udział wszyscy, którzy stworzą 5 osobową drużynę (mama, tata, ciocia, brat, siostra, babcia, dziadek, kolega, koleżanka itp.) i prześlą do nas zgłoszenie najpóźniej na dwa dni przed terminem "roboczego spotkania S.W.A.T." lub w przypadku małej ilości zgłoszeń przez internet, w dniu "roboczego spotkania" do godziny 12:30. Na podstawie zgłoszeń zostanie przygotowany "terminarz" spotkań dla poszczególnych drużyn. Ostateczny termin zgłaszania drużyn do turnieju upływa w dniu 25 marca 2010r.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres email: turniej@swat.org.pl. W zgłoszeniu należy podać nazwę drużyny oraz wiek uczesntików.

Eliminacje odbywają się podczas naszych "roboczych spotkań", które do końca roku będą odbywały się w Warszawskim salonie "TRAFFIC CLUB".

Eliminacje polegają na rywalizacji "każdy z każdym". Do pół finału wchodzą 4 drużyny, które uzyskają największą ilość punktów.

Terminy "roboczych spotkań S.W.A.T." planowanych do końca roku w Warszawskim salonie TRAFFIC CLUB.

27 lutego - w godzinach 12:00-15:00

27 marca - w godzinach 12:00-15:00

24 kwietnia - w godzinach 12:00-15:00

maj - spotkanie na "Agrykoli" w Warszawie

wyjątkowo 19 lub 26 czerwca - trwa ustalanie terminu

lipiec-sierpień - przerwa wakacyjna

25 września - w godzinach 12:00-15:00

30 października - w godzinach 12:00-15:00

27 listopada - w godzinach 12:00-15:00 

18 grudnia - w godzinach 12:00-15:00

Prosimy o wpisanie w kalendarzu terminów poszczególnych spotkań, bo nie może Was na nich zabraknąć.

Przypominamy również, że udział w turnieju oraz w zabawach przygotowanych dla dzieci, czyli "roboczych spotkaniach S.W.A.T." jest bezpłatny.

Zapraszamy również do organizacji turnieju. Chętnych prosimy o wysłanie maila na adres: info@swat.org.p w tytule "Starmiliada - pomoc".

Zapraszamy do wspólnej zabawy i Niech Moc będzie z Wami.

 

 

S.W.A.T. 2010