LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Prosimy o zdjęcia z "roboczego spotkania S.W.A.T." w TRAFFIC CLUB. Przygotowania do misji w Warszawskim Hospicjum Dziecięcym.

Prosimy o zdjęcia z "roboczego spotkania S.W.A.T." w TRAFFIC CLUB. Przygotowania do misji w Warszawskim Hospicjum Dziecięcym.

W oczekiwaniu na relację z "roboczego spotkania S.W.A.T.", prosimy o podzielenie się z nami zdjęciami z niego. Rozpoczynamy przygotowania do wizyty w WHD.

Ze względu na bardzo małą ilość zdjęć prosimy o wysyłanie zdjęć zrobionych przez Was na adres email spotkanie@swat.org.pl (wielkośc załącznika do 50 MB). Szczególnie czekamy na zdjęcia z R2-D2 oraz tych zrobionych w kącikach z zabawkami oraz budowniczych.

Relacja ze spotkania zostanie zamieszczona w nadchodzącym tygodniu. Czekamy na Wasze pomysły na kolejne spotkania oraz spisane przez was wrażenia z ostatniego spotkania. Najciekawsze zamieścimy na naszej stronie.

Czas zacząć przygotowania do kolejnej ciężkiej misji S.W.A.T., tym razem w Warszawskim Hospicjum Dziecięcym do którego jedziemy razem z R2-D2 już 7 marca.

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami

 

S.W.A.T. 2010