LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Plany na maj oraz spacer z R2-D2.

Plany na maj oraz spacer z R2-D2.

Zbliża się połowa roku oraz najważniejsza dla nas impreza, czyli Celebration S.W.A.T. IV. Jednak zanim przedstawimy wam informacje o tej niezwykłej imprezie dla dzieci i fanów "Gwiezdnych wojen", czas na informacje nie mniej ciekawe dotyczące naszej codziennej działalności. KOMUNIKAT - znaleziono pas Lorda Vadera, prosimy o zgłoszenie się po odbiór.

Jak wiecie, nasze "robocze spotkania S.W.A.T." w TRAFFIC CLUB cieszą się niesłabnącą popularnością. Już od najbliższego majowego spotkania powiększymy kącik budowniczych oraz oddamy do Waszej dyspozycji scenę, na której będziecie mogli zaprezentować swoje umiejętności.

Planujemy również cykl spacerów z R2-D2. Pierwszy wspólny spacer już w przyszłym tygodniu, prawdopodobnie sobota lub niedziela (1 lub 2 maja). Czy są chętni do towarzyszenia nam w tym spacerze? Prosimy o wstępne potwierdzenie swojej obecności, tak żebyśmy wiedzieli ile nagród mamy przygotować w konkursach. Chętni proszeni są o zgłoszenia na adres email: info@swat.org.pl , w tytule prosimy napisać "spacer z R2" oraz preferowaną datę - sobota 1 lub niedziela 2 maja oraz przedział godzinowy.

W maju będziecie mogli nas spotkać na "Warszawskich Tragach Książki" - czekamy jeszcze na potwierdzenie naszego udziału, ale jesteśmy dobrej myśli.

Relację wideo z naszego kwietniowego "roboczego spotkania S.W.A.T." zamieścimy w najbliższym czasie na stronie oraz na kanale Youtube. Oto jakie "smaczki" będą w niej zawarte.

- informacja o legalności działań S.W.A.T., czyli wypowiedź prezesa firmy PLUS LICENS - jesteśmy Wam to winni :-).

- zmagania śmiałków w turnieju "STARMILIADA",

- nowy konkurs, przygotowany przez kolegów ze Star Wars Extreme,

- finał konkursu strojów,

- zdjęcia wspaniałych prac z konkursu plastycznego oraz plastelinek, a w nich prawdziwe perełki, czyli mistrz Yoda oraz Jango Fett,

- kącik budowniczych - relacja z przebiegu prac,

- zmagania armii klonów oraz rycerzy Jedi - to była prawdziwa bitwa w centrum Warszawy, której przyglądali się mieszkańcy Warszawy oraz R2-D2,

oraz inne materiały nakręcone naszymi kamerami.

Szykujemy również nowe konkursy oraz olbrzymią ilość nagród na "CELEBRATION S.W.A.T. IV", które odbędzie dzień po majowym "roboczym spotkaniu S.W.A.T.". Dotychczas zebraliśmy dla Was ponad 4000 plakatów z bohaterami z "Gwiezdnych wojen" i nie tylko, które będzie można otrzymać za udział w zabawach podczas "Celebration S.W.A.T. IV". Są to zupełnie nowe plakaty, które zostały specjalnie przygotowane na tę imprezę.

Najbliższe "robocze spotkanie S.W.A.T." w TRAFFIC CLUB odbędzie się 29 maja. Kolejne 26 czerwca i być może, jak będą chętni, zrobimy kilka spotkań w wakacje.

Pamiętajcie, że udział w naszych akcjach jest bezpłatny.

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!

 

 

S.W.A.T. 2010